Co, gdzie, kiedy
Niedziela, 14 stycznia 2018 15:40

36. Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych o "Lipnicką Gwiazdę"

To będzie okazja do zobaczenia i posłuchania dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych grup kolędniczych. Zapraszamy na 36. edycję Małopolskiego Przeglądu Grup Kolędniczych o „Lipnicką Gwiazdę”, która odbędzie się w dniach 13-14 stycznia 2018 r. w sali widowiskowej Gminnego Domu Kultury w Lipnicy Murowanej.
13 stycznia 2018 - 14 stycznia 2018
Gminne Centrum Kultury, Lipnica Murowana

Wydarzenie skierowane jest do dziecięcych, młodzieżowych i dorosłych grup kolędniczych z powiatów: bocheńskiego, brzeskiego, dąbrowskiego, tarnowskiego (grodzkiego i ziemskiego).

Przesłuchania dziecięcych i młodzieżowych grup kolędniczych odbędą się w sobotę - 13 stycznia, zaś dorosłych w niedzielę - 14 stycznia.

W ramach przeglądu w Lipnicy Murowanej odbędzie się kwalifikacja do udziału w Ogólnopolskich Spotkaniach Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych „Pastuszkowe Kolędowanie” w Podegrodziu oraz w Ogólnopolskim Konkursie Grup Kolędniczych „Góralski Karnawał” w Bukowinie Tatrzańskiej. Zgodnie z ustaleniami z Bukowiańskim Centrum Kultury w „Góralskim Karnawale” mogą wziąć udział tylko te grupy kolędnicze, które zakwalifikowane zostaną na przeglądach powiatowych lub regionalnych.
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl