Poniedziałek, 22 lipca | Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii
31.03.2014 | Czytano: 127

Cukierkowa moda

Nie ma kobiet, które nie lubią dostawać kwiatów. Bywają jednak sytuacje, kiedy pilnie są potrzebne - ale nie można ich zdobyć. Okazuje się, że w pobliżu nie ma kwiaciarni, a jeśli jest, to wybór kwiatów nie bardzo nam odpowiada.

Cukierkowa moda
Wyjściem są bukiety z cukierków. Hit mody kwiaciarskiej wymyślony przez Renatę Poseł -florystkę z zamiłowania a z wykształcenia ekonoma i specjalistę od nieruchomości. Renata pochodzi z rodziny kupieckiej z tradycjami. Handlem zajmują się jej rodzice i rodzeństwo. W domu odkąd pamięta zawsze były kwiaty i trzeba było pomagać. Dla małej Reni zawsze to była olbrzymia przyjemność. Nigdy obowiązek.

Z dzieciństwa pamięta dywany róż z przydomowej szklarni i pachnące frezje. Praca z kwiatami wbrew pozorom do łatwych nie należy. Układanie wiązanek z kłujących gałązek okupuje się niekiedy podrapanymi rękami. Specjalistą w tego typu kompozycjach jest brat Reni. Spośród pracowitego rodzeństwa Renia uchodzi za bardzo kreatywną pasjonatkę. Mówi, że układanie kompozycji i dekorowanie wnętrz kwiatami to dla niej relaks.

Sama za słodyczami nie przepada ale bukiet z cukierków to co innego. Można poeksperymentować z kolorami, a cukierki przecież nie więdną. Szczególnie polecamy je tym, którzy chcą zrobić niebanalny prezent swojej drugiej połowie lub wybierają się w długą podróż męczącą dla kwiatów. Wykonanie cukierkowego bukietu kosztuje Renię niecałą godzinę.Patrząc na efekt nie ma wątpliwości, że się opłaca.

am

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl