Wtorek, 09 czerwca | Imieniny: Felicjana, Pelagii, Sławoja
21.02.2014 | Czytano: 431

Oświęcimscy kupcy protestują

Kupcy w Oświęcimiu protestują przeciwko opłatom za handlowanie na placu targowym. Jak mówią - przez zbyt wysokie koszty znaleźli się na skraju bankructwa. Władze Oświęcimia płat nie zmniejszają, ale proponują rozmowy.

Z wyliczeń urzędników wynika, że w tym roku z opłat targowych do miejskiego budżetu wpłynąć powinno ok. miliona zł. Tymczasem odnowione targowisko w Oświęcimiu świeci pustkami.

s/
Źródło TvPKraków
Reklama
WITTCHEN - sklep internetowy
Kiermasz do -70%
Sklep Internetowy WITTCHEN | esklep@wittchen.com | telefon: 22 266 88 00

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl