Wtorek, 09 czerwca | Imieniny: Felicjana, Pelagii, Sławoja
02.10.2013 | Czytano: 351

Komendant ŚMOSG z wizytą w Nowym Sączu

W Komendzie Karpackiego Oddziału Straży Granicznej w Nowym Sączu Komendant Śląsko-Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej ppłk SG Waldemar Hołodniuk i Komendant Karpackiego Oddziału Straży Granicznej płk SG Andrzej Zając podpisali dokumenty dotyczące dalszego etapu reorganizacji Straży Granicznej.

Komendant ŚMOSG z wizytą w Nowym Sączu
Komendanci podpisali aneks do porozumienia z dnia 13 maja 2013 roku o współdziałaniu obu oddziałów oraz aneks do porozumienia dotyczącego trybu i sposobu przekazania mienia Karpackiego Oddziału SG do Śląsko-Małopolskiego Oddziału SG. Na spotkaniu omówiono także szczegóły dalszego przebiegu reorganizacji Straży Granicznej na południowej granicy Polski.

opr.s/ zdj. Karpacki OSG
Źródło mat prasowe Straży Granicznej
Reklama
WITTCHEN - sklep internetowy
Kiermasz do -70%
Sklep Internetowy WITTCHEN | esklep@wittchen.com | telefon: 22 266 88 00

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl