Niedziela, 19 maja | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
26.12.2012 | Czytano: 73

Michał Adamowski potrójnie nagrodzony (zdjęcia)

To był udany rok dla naszego kolegi redakcyjnego. Michał Adamowski zwyciężył w trzech konkursach fotograficznych. Został także nominowany do plebiscytu Lotnicze Orły w kategorii Spotter/Fotograf lotniczy roku, którego finał nastąpi w marcu - organizowanego przez portal Lotnicza Polska.

Zdjęcia Michała zdobyły pierwsze nagrody na konkursach: "Szczawnica w obiektywie" zorganizowanym przez Urząd Miasta Szczawnica, "Tatry w obiektywie" ogłoszonym przez portal Interia oraz "Nasza Straż Pożarna", zorganizowanym już po raz 17. przez Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

Dodatkowo w tym roku Michał Adamowski miał cztery wystawy autorskie. Były to: "Skrzydła – fotografia lotnicza" (podczas Pikniku Lotniczego w Nowym Targu, potem ekspozycja przeniesiona została przed budynek Starostwa), "Podhale z lotu ptaka" (Szczawnica oraz Krościenko nad Dunajcem) i "Straż Pożarna" (Rabka-Zdrój).

Na górze strony - "Ewakuacja", zdjęcia nagrodzone na Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym "Nasza Straż Pożarna" organizowanym jest przez Szkołę Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie we współpracy z Małopolskim Oddziałem Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa i Zarządem Głównym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

W galerii poniżej - pozostałe nagrodzone zdjęcia.

s/ zdj. Michał Adamowski

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl