Poniedziałek, 24 czerwca | Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
15.05.2024 | Czytano: 211

Poszukiwany zatrzymany na lotnisku

Funkcjonariusze Placówki Straży Granicznej w Krakowie-Balicach na granicy lotniczej, po przylocie z cypryjskiej Larnaki zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości obywatela Polski.

Poszukiwany zatrzymany na lotnisku
Po sprawdzeniu danych mężczyzny w dostępnych systemach Straży Granicznej okazało się, że 40-latek jest poszukiwany przez Komendę Powiatową Policji w Tarnowskich Górach, na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy w Tarnowie.

Ustalono, że zatrzymany mieszkaniec powiatu tarnogórskiego ma na swoim koncie kilka zasądzonych kar, w tym m.in. za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających, jak również prowadzenie pojazdu bez uprawnień. Mężczyzna za popełnione czyny miał zasądzone łącznie 191 dni kary pozbawienia wolności.

Po zakończeniu czynności służbowych przez strażników granicznych Placówki SG w Krakowie-Balicach, zatrzymanego Polaka przekazano funkcjonariuszom Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Docelowo mężczyzna zostanie osadzony w Areszcie Śledczym w Krakowie.
Źródło Straż Graniczna

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl