Sobota, 18 maja | Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
03.05.2024 | Czytano: 228

Wisła świętuje! (video)

Po tym jak wczoraj na Stadionie Narodowym w Warszawie Wisła Kraków w finale Pucharu Polski pokonała Pogoń Szczecin, dziś przyszła pora na świętowanie na Rynku w Krakowie.

fb.com/WislaKrakow
Wczorajszy mecz miał dość nerwowy przebieg dla kibiców Białej Gwiazdy. Po bezbramkowej pierwszej połowie Pogoń w 75 minucie zdobyła gola a na wyrównanie Wisła kazała czekać aż do 7 minuty doliczonego czasu gry! Kolejna bramka, już w dogrywce, padła w 3 minucie i była ostatnią jaką zobaczyliśmy.

Dla Wisły jest to już piąty Puchar Polski, ale czekać na niego przyszło aż 21 lat. Wczoraj wieczorem drużyna w doskonałych nastrojach triumfalnie wróciła pod Wawel z cennym trofeum.

Dziś o 14:00 na Rynku pod Sukiennicami zaplanowano oficjalną fetę. Jak mozna się było spodziewać, na zaproszenie odpowiedziały prawdziwe tłumy szczęścliwych kibiców.