Poniedziałek, 24 czerwca | Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
29.04.2024 | Czytano: 207

Zbadaj się na wiosnę

Centrum Medyczne InterCard zaprasza na Dzień Otwarty „Zbadaj się na wiosnę", który odbędzie się w środę, 8 maja przy ul. Lwowskiej 197 w Tarnowie.

Zbadaj się na wiosnę
W godzinach od 12 do 17 każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji oferowanych przez doświadczonych specjalistów.

W ramach Dnia Otwartego InterCard oferuje szeroki zakres bezpłatnych usług, w tym:

- Porady fizjoterapeutyczne obejmujące badanie postawy ciała u dzieci, badanie stóp, diagnostykę integracji sensorycznej, badanie niemowląt oraz specjalistyczne badania z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej i ortopedycznej.

- Konsultacje z logopedą, psychologiem, neurologiem, chirurgiem dziecięcym oraz specjalistą w zakresie gojenia ran przewlekłych.

- Badania przesiewowe obejmujące poziom cukru i ciśnienia krwi, badanie ABI, funkcjonowanie tarczycy oraz badanie wzroku.

- Porady dietetyczne i stoiska ze zdrową żywnością oraz kosmetykami i suplementami diety.


- To ważna inicjatywa skierowana do wszystkich mieszkańców Tarnowa i okolic. Naszym celem jest podniesienie świadomości na temat profilaktyki zdrowotnej. Specjaliści z naszego centrum są przygotowani, aby z pełnym zaangażowaniem pomagać i doradzać wszystkim uczestnikom - podkreśla znaczenie tego wydarzenia Karol Szymura, koordynator Centrum Medycznego InterCard.

Zainteresowani skorzystaniem z Dnia Otwartego proszeni są o wcześniejszy zapis telefoniczny, pod numer 882 027 482 lub bezpośrednio w siedzibie Centrum Medycznego InterCard przy ul. Lwowskiej 197.
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl