Piątek, 14 czerwca | Imieniny: Elizy, Bazylego, Waleriana
19.04.2024 | Czytano: 169

Uczennice z sukcesem w Mistrzostwach Polski

W Grodzisku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Cheerleaders. Z sukcesem wystąpiły w nich uczennice Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju, tańczące w Wolak Dance Studio, prowadzonym przez absolwentkę szkoły, trenerkę i choreografkę formacji Karolinę Wolak.

- Wicemistrzostwo Polski wywalczyły Gabriela Skwarczowska i Asia Jędrzejek w kategorii cheer hh junior, II wicemistrzostwo Polski Emila Szwala i Zuzia Motyka w kategorii cheer hh junior - mówi dyrektor szkoły Maria Aleksander-Pisz. - Natomiast w kategorii senior cheer hh II wicemistrzostwo Polski zdobyły Pani Karolina Wolak i Roksana Majda.
 
Niektóre z uczennic, jak Roksana Majda, czy Emilia Polańska niebawem będą absolwentkami, które w maju zdawać będą egzamin dojrzałości. Pozostałe dziewczyny Julia Forystek, Roksana Wojciechowska, Sylwia Tomasiak, to uczennice klas I, II i III - przed nimi liczne zawody, gale i kolejne sukcesy.
 
- Cieszy fakt, że Wolak Dance Studio rozpoznawalny jest w środowisku lokalnym, ostatnio mogliśmy obserwować zespół i uczennice ZSP Krynica wraz z trenerką Karoliną Wolak podczas uroczystego otwarcia Powiatowego Centrum Sportu w Marcinkowicach - dodaje dyrektor szkoły.
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl