Piątek, 21 czerwca | Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
04.04.2024 | Czytano: 237

Terytorialsów ciągnie do kariery

Arkadiusz Psica, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie - instytucji Województwa Małopolskiego, spotkał się z pułkownikiem Marcinem Siudzińskim, Dowódcą 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Terytorialsów ciągnie do kariery
Efektem spotkania jest podpisanie porozumienia na rzecz nowych możliwości rozwoju zawodowego osób dorosłych w związku z realizacją przez WUP w Krakowie projektu "Małopolski Pociąg do kariery - sezon I". To kontynuacja współpracy pomiędzy WUP w Krakowie i Brygadą, rozpoczętej jeszcze w 2021 r.

Żołnierze 11 MBOT mogą brać udział w projekcie. Dzięki współpracy informacje na ten temat będą rozpowszechnianie wśród zainteresowanych "terytorialsów".

Projekt "Małopolski Pociąg do Kariery – sezon I" realizowany w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027", Priorytet 6 Fundusze europejskie dla rynku pracy, edukacji i włączenia społecznego, Działanie 6.14 Kształcenie osób dorosłych w systemie popytowym, typ A, jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.
Źródło mat. prasowe MBOT

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl