Poniedziałek, 24 czerwca | Imieniny: Jana, Danuty, Janiny
07.03.2024 | Czytano: 274

Porady na Dzień Kobiet

Koncerty, spektakle, stand-up’y, warsztaty, a nawet potańcówka. W Krakowie nie brakuje pomysłów na to, jak spędzić Dzień Kobiet. Także centra handlowe przygotowują atrakcje dla pań. Przykładem są Nowe Czyżny.

Porady na Dzień Kobiet
Już 9 marca, w godzinach od 11.00 do 18.00, mieszkanki Krakowa i okolic będą mogły wziąć udział w specjalnym spotkaniu, które wypełnią porady zdrowotne, modowe i beauty. Znaleźć je będzie można w specjalnej strefie poradnikowej, która powstanie w centrum handlowym.

Uczestniczki wydarzenia będą mogły dowiedzieć się m.in. jak dobrać kosmetyki do rodzaju cery, jak zapewnić sobie najlepszą, domową pielęgnację skóry, a także jak uchronić skórę przed wpływem różnych czynników zewnętrznych.

Nie zabraknie także porad stylistów. Będzie okazja do tego, aby zapoznać się z najnowszymi trendami w stylizacji, ale także dowiedzieć się, jak dobrać ubrania do sylwetki czy okazji. Na panie czekać będą również porady brafitterskie, które ułatwią dopasowanie bielizny.

Oprócz tego, aż do 9 marca w sklepach Nowych Czyżyn panie znajdą specjalne rabaty z okazji Dnia Kobiet. Do 9 marca trwa tutaj także akcja zakupowa. Robiąc zakupy za określoną kwotę, można tam odebrać prezenty. Także do 9 marca trwa wystawa upominków. Całości atrakcji towarzyszą konkursy z upominkami. 
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl