Niedziela, 19 maja | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
06.03.2024 | Czytano: 206

Z narkotykami i bez prawa jazdy – kierowca w rękach policji

Policja podczas kontroli drogowej kierowcy BMW odkryła ciekawe znalezisko.

W poniedziałek, 4 marca, w okolicach godziny 10, policjanci z Komisariatu Policji w Czarnym Dunajcu podczas kontroli drogowej w Chochołowie zatrzymali kierowcę samochodu marki BMW. W czasie sprawdzania mężczyzny w systemie okazało się, że 35-latek nie posiada uprawnień do prowadzenia pojazdów. Uwagę policjantów z patrolu policji przykuły również woreczki strunowe, który znajdował się na dywaniku za siedzeniem pasażera. 

Przeszukano również miejsce zamieszkania mężczyzny, gdzie policja odnalazła ponad 50 sztuk tabletek ecstasy oraz metamfetamine, czyli tak zwany „kryształ”. Policjanci zabezpieczyli ponad 130 gramów substancji zakazanych oraz 5 tysięcy złotych w gotówce. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do nowotarskiej komendy, pobrano również jego krew w celu zbadania jej, ze względu na podejrzenie prowadzenia pojazdu pod wpływem środków odurzających. 

Następnego dnia, we wtorek 5 marca, mężczyźnie zostały postawione zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Postepowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Czarnym Dunajcu, wobec 35-letniego mieszkańca powiatu tatrzańskiego zastosowano dozór Policji oraz poręczenie majątkowe. 


Opracowanie: Weronika Karnafel 
Źródło Małopolska Policja

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl