Poniedziałek, 22 lipca | Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii
21.02.2024 | Czytano: 294

Zasłużona emerytura

Po 46 latach pracy przechodzi na emeryturę Maria Żuchowicz – dyrektor Powiatowego Ośrodka Wsparcia w Muszynie. W samym Ośrodku pracowała 18 lat tworząc go od podstaw. Dzisiaj podziękował jej starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski wraz z Zarządem Powiatu i przewodniczącym RPN Romanem Potońcem.

Zasłużona emerytura
- Pani Mario, serdecznie dziękuję za lata pracy i wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych. Serce, który wkładała Pani w realizację codziennych zadań, kierowanie jednostką i otaczanie opieką osób z różnymi niepełnosprawnościami zasługują na uznanie i wielki szacunek – mówił starosta Marek Kwiatkowski. – To nie była łatwa praca, ale Pani zaangażowanie i otwartość na drugiego człowieka sprawiły, że Ośrodek działał na najwyższym poziomie, a osoby z niepełnosprawnościami chętnie spędzały w nim czas.
 
Starosta życzył, aby emerytura była dla Pani Marii czasem odpoczynku, ale też czasem spełniania marzeń, zamierzeń i pomysłów, na które dotąd brakowało czasu.
 
- W samym Ośrodku pracowałam 18 lat i praktycznie tworzyłam go od podstaw – mówił dyrektor Maria Żuchowicz. – Oczywiście nie udałoby się to bez moich współpracowników, którym bardzo dziękuję za każdy dzień pracy. Zostawiam Ośrodek w bardzo dobrej kondycji. Mam nadzieję, że nadal będzie się cieszył takim powodzeniem wśród uczestników, którzy z radością przychodzą tam każdego dnia. Bardzo dziękuję!
 
Fot. Maria Olszowska
 
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl