Poniedziałek, 22 lipca | Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii
17.01.2024 | Czytano: 3395

Nowy dyrektor Izby Administracji Skarbowej

Od dzisiajfunkcję Dyrektora Izy Administracji Skarbowej w Krakowie, nadzorującą pracę wszystkich urzędów skarbowych w Małopolsce pełni Wojciech Zastawniak.

Nowy dyrektor Izby Administracji Skarbowej
Wojciech Zastawniak to doświadczony menedżer, związany z administracją skarbową od początku kariery zawodowej, czyli od niemal 30 lat.  Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie: ekonomii oraz studiów podyplomowych „Rachunkowość i finanse”.
Pracę w administracji zaczął w 1995 r. w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Krakowie. W 2002 r. został naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Bochni, by dwa lata później, w roku 2004 objąć stanowisko wicedyrektora ds. orzecznictwa podatkowego w Izbie Skarbowej w Krakowie. 
Od początku 2015 do lutego 2022 kierował Urzędem Skarbowym Kraków-Stare Miasto. Z kolei w marcu 2022 roku objął stery Małopolskiego Urzędu Skarbowego w Krakowie.

Wojciech Zastawniak brał udział w wielu pracach legislacyjnych oraz związanych z reformą administracji podatkowej i e-podatkami.  Jest orędownikiem klientocentryczności - kierowane przez niego urzędy były wielokrotnie nagradzane tytułem „Przyjazny Urząd”.

 
Źródło mat. prasowe IAS

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl