Poniedziałek, 15 lipca | Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
28.12.2023 | Czytano: 349

Lotem do Bydgoszczy

Od 26 kwietnia w letniej siatce połączeń PLL LOT planują ponownie otworzyć połączenie z Krakowa do Bydgoszczy. Do jednego z najbardziej urokliwych miast w Polsce polecimy dwa razy w tygodniu, w piątki i poniedziałki.

fot. M. Adamowski
fot. M. Adamowski
Bardzo się cieszymy, że nasz bazowy przewoźnik PLL LOT już od kwietnia planuje wznowić kolejne, krajowe połączenie, tym razem do Bydgoszczy. Jestem pewien, że szeroka oferta województwa kujawsko-pomorskiego przyciągnie swym urokiem turystów z naszego regionu. To także doskonała okazja dla mieszkańców Kujaw i Pomorza, by spędzić wyjątkowy weekend w Krakowie i Małopolsce
 - powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport. 

W sezonie zimowym loty krajowe oferowane są w Kraków Airport przez dwóch bazowych przewoźników. Z PLL LOT polecieć można do Warszawy (do 41 razy w tygodniu) oraz do portu lotniczego Olsztyn-Mazury (2 razy w tygodniu). Ryanair umożliwia natomiast podróż do Gdańska (4 razy w tygodniu) oraz Poznania (do 3 razy w tygodniu).

Od nowego roku na krakowskim lotnisku obowiązywać będzie także nowa taryfa opłat lotniskowych zawierająca szereg atrakcyjnych dla przewoźników zniżek. Mamy nadzieje, ze zachęci to linie lotnicze do poszerzania oferty. Cały czas pracujemy bowiem nad siatką połączeń na przyszły rok, dzięki której przekroczymy barierę 10 milionów pasażerów. Zapraszamy naszych pasażerów do podróży prosto z Krakowa po Polsce i po całym świecie - dodał prezes.
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl