Czwartek, 23 maja | Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza
26.12.2023 | Czytano: 214

Była posłanka ma nową pracę

Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości, Anna Paluch z Krościenka, która nie dostała się do Sejmu, ma nową pracę. Jak podaje Onet.pl, weszła do zarządu spółki Małopolskie Dworce Autobusowe, której właścicielem jest rządzony przez polityków PiS Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

fot. Biuro Prasowe Sejmu
- Mogę potwierdzić, że pani Anna Paluch została zatrudniona w zarządzie tej spółki - powiedział Onetowi wicemarszałek Łukasz Smółka. - Nie będę wchodził w szczegóły na temat tego, dlaczego zdecydowaliśmy się na taką zmianę. Nasz urząd bardzo dba o rozwój komunikacji samorządowej w Małopolsce. Zarówno tej autobusowej, jak i kolejowej. Myślę, że ta zmiana pomoże nam w realizacji celów, jakie sobie stawiamy. 

- Nie mam zamiaru siedzieć bezczynnie. Dam sobie trochę odpocząć. 10 lat nie byłam na urlopie. Chcę złapać oddech. A potem zabieram się do pracy. Jestem człowiekiem, który potrzebuje ruchu, aktywności, czynnego działania - mówiła w październiku w rozmowie z portale, podhale24.pl. - Jest bardzo wiele różnych form aktywności. Na pewno wybiorę jedną z nich. Dużo, jako PiS zrobiliśmy, co mówią wszyscy samorządowcy, nigdy nie było wsparcia dla gmin i powiatów w tej skali, co w minionej kadencji. 

r/
Źródło Onet.pl

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl