Czwartek, 18 kwietnia | Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława
16.12.2023 | Czytano: 225

Klub Sportowy START ze Złotym Jabłkiem Sądeckim (zdjęcia)

70 lat – od takiego czasu działa w Nowym Sączu Klub Sportowy START – jego wychowankowie odnoszą sukcesy sportowe w Polsce i na arenie międzynarodowej. Dzisiaj odbyły się uroczystości z okazji jubileuszu Klubu, w których wziął udział m.in. starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.

fot, Maria Olszowska
Starosta uhonorował zasłużonych działaczy Złotym i Srebrnym Jabłkiem Sądeckim. Złote Jabłko Sądeckie otrzymali: Bogusław Popiela - prezes Klubu Sportowego START i Grzegorz Danek - wiceprezes Klubu Sportowego START. Srebrne Jabłko Sądeckie otrzymał Józef Nieć i Dawid Jeleński.
 
- Z okazji jubileuszu 70-lecia działalności i w podziękowaniu za propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży wyróżniam wszystkich członków i pracowników Klubu Sportowego START dużym Złotym Jabłkiem Sądeckim, które przekazuje na ręce prezesa Bogusława Popieli – mówił starosta Marek Kwiatkowski. – Przez te wszystkie lata działalności, Klub szkolił sportowców, którzy stawali na  najwyższym podium. Promujecie kulturę fizyczną, zachęcacie dzieci i młodzież do treningów, kształtujecie ich postawy, uczycie jak wygrywać, ale też wspieracie ich, kiedy przegrywają. Wielu z nich dajecie sens życia i sprawiacie, że czują się ważni. Dziękuję za tę wieloletnią pracę i zaangażowanie! Gratuluję wyników i proszę o kolejne lata tak świetnej służby dla mieszkańców Sądecczyzny!
 
Fot. Maria Olszowska
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl