Niedziela, 19 maja | Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
10.12.2023 | Czytano: 216

Jarmark Bożonarodzeniowy w stolicy Podhala

W dniach 15 - 22 grudnia na Rynku w Nowym Targu odbywał się będzie Jarmark Bożonarodzeniowy. W tych dniach wystawcy będą na Państwa czekać od 10:00 do 18:00.

Grudzień to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych zimowych miesięcy. Za oknami śnieg i mróz tworzą niepowtarzalne zimowe krajobrazy, najmłodsi wypatrują Św. Mikołaja, a dorośli szykują się do Świąt Bożego Narodzenia. To również wyjątkowy zimowy miesiąc dla naszego miasta. Od kilku lat właśnie w tym czasie na Rynku w Nowym Targu odbywa się nowotarski Jarmark Bożonarodzeniowy. 
 

Również w tym roku nie zapomnieliśmy o tym pięknym zwyczaju, który wspólnie tworzymy. Jarmark Bożonarodzeniowy w Nowym Targu to niecodzienne połączenie wielowiekowej tradycji naszego Miasta i rodzinnego wymiaru zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Coroczny sukces wydarzenia zawdzięczamy uwadze, którą poświęcamy wystawcom. To ich obecność tworzy niepowtarzalny klimat nowotarskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Tradycyjnie nie zabraknie rękodzieła, lokalnych przysmaków i różnorodnych regionalnych wyrobów. Dewizą naszego jarmarku jest rodzinna i świąteczna atmosfera, dlatego staraliśmy się przygotować możliwie jak najwięcej atrakcji dla najmłodszych mieszkańców naszego Miasta. Na dzieci odwiedzające nasz Jarmark Bożonarodzeniowy będzie czekał Św. Mikołaj z zaprzęgiem reniferów i przesympatyczne alpaki. Oczywiście nie zabraknie wspólnych życzeń, łamania opłatkiem i śpiewania kolęd. Jarmark Bożonarodzeniowy w Nowym Targu to prawdziwy festiwal wspólnych spotkań, uśmiechów i pozytywnych emocji, okraszony naszą piękną i niepowtarzalną handlowo-góralską tradycją. Nie możemy zapomnieć o najważniejszym, naszym Jarmarkowym kalendarzu. Wydarzenie rozpocznie się 15 i potrwa do 22 grudnia. 

Organizatorzy, r/ 
 

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl