Piątek, 14 czerwca | Imieniny: Elizy, Bazylego, Waleriana
23.11.2023 | Czytano: 277

Szkoła Branżowa świętuje 30-lecie

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i wicestarosta Antoni Koszyk pogratulowali dzisiaj Józefowi Klimkowi - dyrektorowi Rzemieślniczej Branżowej Szkoły I Stopnia im. Św. Józefa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu z okazji jubileuszu 30-lecia istnienia tej placówki.

Swoje gratulacje i słowa uznania skierowali także do Zarządu Cechu, który sprawuje opiekę i nadzór merytoryczny nad szkołą.
 
Uroczyste spotkanie było okazją do podziękowań i wspomnień. Starosta Marek Kwiatkowski został odznaczony Platynowym Medalem im. Jana Kilińskiego za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego.
 
- Serdecznie dziękuję za to wyróżnienie! 30-lecie Rzemieślniczej Branżowej Szkoły to wyjątkowe wydarzenie i święto dla całej lokalnej społeczności. Upływający czas pokazuje nam, jak wiele się zmieniło i jak wiele udało się osiągnąć. Placówka, na przestrzeni lat zmieniała się i rozwijała kształcąc kolejne pokolenia rzemieślników – mówił starosta Marek Kwiatkowski. - Z okazji Jubileuszu pragnę serdecznie pogratulować sukcesów dyrekcji, pedagogom, pracownikom szkoły i uczniom. Gratuluję także Zarządowi Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości, który sprawuje opiekę i nadzór merytoryczny nad placówką. Państwa praca i zaangażowanie służą rozwojowi gospodarczemu całej Sądecczyzny i poprawie jakości życia jej mieszkańców.
 
Fot. Maria Olszowska
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl