Poniedziałek, 15 lipca | Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
15.08.2023 | Czytano: 188

Nowy singiel Karoliny Szczurowskiej

Światło dzienne ujrzał najnowszy singiel Karoliny Szczurowskiej pt. „Odwiedzać Cię". 21-letnia artystka z okolic Limanowej, która zyskała popularność po udziale w programie "The Voice Kids" zaskakuje słuchaczy głębszym, bardziej intymnym utworem.

Nowy singiel Karoliny Szczurowskiej
Singiel, który jest trzecim wydawnictwem z nadchodzącego albumu, stanowi szczery list skierowany do bliskiej osoby Artystki, która odeszła zeszłego roku. 2022 rok okazał się być szczególnie ekscytujący dla Karoliny i jej fanów. W zaskakujący sposób artystka podzieliła się z publicznością dwoma nowymi singlami, zapowiadając nadchodzący album. "Jest ok" i "Kwiatki" zachwyciły słuchaczy, prezentując ich artystkę w nowej, dojrzałej odsłonie. Teraz, po długim oczekiwaniu, przyszedł czas na kolejny singiel. Utwór pt. "Odwiedzać Cię", zapowiada jeszcze bardziej emocjonalne i osobiste spojrzenie na sztukę. Wyjątkowy charakter tego utworu wynika z faktu, że możemy usłyszeć w nim fragment słów zapisanych przez bliską osobę Karoliny do jej pamiętnika, kiedy była jeszcze małą dziewczynką. Ten szczególny gest nadaje piosence niepowtarzalnego znaczenia i sprawia, że słuchacze mogą jeszcze głębiej wczuć się w przekaz zawarty w singlu. Premiera "Odwiedzać Cię" odbyła się 12 sierpnia i już teraz można rzec, że ten utwór będzie miał niezwykły wpływ na serca słuchaczy swoją intymnością i prawdziwością, której tak często brakuje w dzisiejszym świecie muzyki.

[YOUTUBE]hUGkX5KlrcY[/YOUTUBE]

- Ta piosenka powstała w momencie, gdy moja wena twórcza była bardzo ograniczona od dłuższego czasu. Usiadłam do pianina i zwróciłam się myślami do bliskiej mi osoby, której już z nami nie ma i nagle wpadła mi do głowy melodia, później tekst trwało to kilka minut. Piosenka jest o moich uczuciach, o stracie, o tej właśnie osobie, która można powiedzieć pomogła mi napisać ten numer. Jestem jej wdzięczna za wiele dobra w moim życiu, mimo ze jej już z nami nie ma to ja czuje jej pomoc, jej wsparcie w każdym dniu, a ten utwór to takie podziękowanie. Ten utwór jest na tyle elastyczny, że każdy z nas zinterpretuje go na swój sposób. Chciałabym aby te słowa i muzyka dawały siłę w przetrwaniu tego czasu po stracie, a także aby dawały nadzieje, że to nie jest koniec i kiedyś znów się spotkamy - mówi Karolina Szczurowska.

Karolina Szczurowska to 20-letnia artystka młodego pokolenia, która zadebiutowała w 2018 roku w programie „The Voice Kids” w drużynie Dawida Kwiatkowskiego, dwa lata później wydała swój debiutancki album pt. „KARO” na której znalazło się 10 utworów z czego, aż 5 utworów była singlami m.in. utwór pt. „Poranna” z Antkiem Smykiewiczem. Album zdobył bardzo dobre recenzje od dziennikarzy oraz słuchaczy. Do dnia dzisiejszego utwory grane są w wielu stacjach regionalnych. W 2021 roku Artystka wzięła udział w dorosłej edycji programu „The Voice of Poland” trafiając do drużyny Marka Piekarczyka. Po rocznej przerwie spowodowanej rozpoczęciem studiów medycznych powróciła z nowym materiałem, wydała wtedy singiel „Kwiatki” oraz „Jest ok”. W 2023 roku powraca ze szczególnym singlem „Odwiedzać Cię”.
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl