Sobota, 13 kwietnia | Imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina
24.06.2023 | Czytano: 92

Rabkoland świętuje początek wakacji i urodziny Owieczek Irenek

Pogoda lubi pokrzyżować plany, ale dla Rabkolandu to żaden problem. Dlatego w związku z sobotnią deszczową aurą specjalnie dla Gości przedłużone zostanie świętowanie Urodzin Owieczek Irenek i przywitania wakacji.

Wyjątkowa impreza odbędzie się również w niedzielę. Szykuje się więc tyle samo emocji, ile dzień wcześniej, w tym animacje taneczne, zabawy plastyczne i … upominki.

Trudno znaleźć inne rodzinne miejsce, które potrafi tak dobrze rozkręcić zabawę. W Rabkolandzie, w sobotę (24 czerwca) odbyła się kolejna impreza w tym sezonie, na której nie zabrakło miłośników parku. Deszczowa pogoda nieco pokrzyżowała plany, jednak odwiedzający i tak cieszyli się z przyjazdu. Szczególnie że tego dnia okazja do świętowania była podwójna. Z jednej strony Goście witali kolejny sezon wakacyjny, a z drugiej celebrowali urodziny Owieczek Irenek.

- Nasi wspaniali bohaterowie dopiero się rozkręcają i przygotowują na lato wiele wyjątkowych wydarzeń. Sobotni dzień przyniósł trochę deszczu, ale także mnóstwo atrakcji, które w sercach najmłodszych Gości pozostaną na długo – tłumaczy Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

Cały dzień dobrej zabawy

Pierwsi odwiedzający zaczęli pojawiać się w obiekcie już o godz. 10. Niedługo później na terenie kompleksu zaczęło się prawdziwe „show” i cała masa zabaw towarzyszących. Puszczano bańki mydlane i układano wielkie puzzle z bohaterami. Oczywiście w roli głównej występowały Owieczki Irenki, dla których wisienką na torcie było wspólne odśpiewanie „Sto lat” i zaserwowanie słodkiego poczęstunku. Emocji tego dnia pojawiło się jednak więcej. Sobota upłynęła pod znakiem animacji tanecznych, zajęć plastycznych, czy tworzenia irenkowych czapeczek urodzinowych. Dodatkowo każda osoba miała okazję wykonać swój własny urodzinowy balon. Niestety kapryśna pogoda nie pozwoliła na paradę Teatru Lufcik na Korbkę, jednak co się odwlecze, to nie uciecze. Wspaniali aktorzy już planują przyjazd do Rabkolandu w innym terminie.

- Podczas imprezy nie mogło zabraknąć niespodzianek. Każdy, kto przyniósł ze sobą maskotkę Owieczki Irenki, otrzymał upominek. Z kolei Goście, którzy przywieźli urodzinową laurkę dla pomocnic Krucabomby, mogli w tym dniu wykorzystać rabat w wysokości 20 proc. na bilety jednodniowe. Ponadto promocyjne ceny obejmowały również niektóre maskotki zakupione w sklepie – mówi Kamil Lech.

Niedziela także pełna atrakcji!
Zabawa w Rabkolandzie trwa w najlepsze, a to oznacza, że wakacyjno-urodzinowa impreza zostaje przedłużona na niedzielę! Program wydarzenia będzie identyczny jak w sobotę, w związku z czym, Goście mogą liczyć na całą masę tanecznych, artystycznych i smakowitych doznań! W ten dzień obowiązują ponadto wszystkie promocje, również te dotyczące wejściówek.

Warto podkreślić, że oprócz wydarzeń towarzyszących, w trakcie całego weekendu Goście mogli korzystać z blisko 50 niesamowitych atrakcji oraz 6 punktów gastronomicznych w 6 strefach tematycznych. Przypomnijmy, do końca sezonu Rabkoland otwarty będzie przez 7 dni w tygodniu.
Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl