Sobota, 13 kwietnia | Imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina
30.05.2023 | Czytano: 67

Dzień Dziecka w Rabkolandzie. Stery w parku przejmują bohaterowie

Na to wydarzenie najmłodsi czekają cały rok! Mowa o Dniu Dziecka, który zbliża się wielkimi krokami. W Rabkolandzie podczas weekendu (3-4 czerwca) mali Goście będą mogli liczyć na mnóstwo dobrej zabawy. Nie zabraknie konkursów, spotkań z bohaterami i muzycznych doznań. Wisienką na torcie ma być koncert w wykonaniu artystki - Beti śpiewa dla dzieci.

Trudno wyobrazić sobie lepszą okazję do zafundowania swoim pociechom wspaniałej zabawy i wypoczynku. Dzień Dziecka wypada raz w roku, dlatego w tym szczególnym czasie, warto postawić na zwariowaną przygodę. Z podobnego założenia wychodzi Rabkoland, który podczas najbliższego weekendu (3-4 czerwca) szykuje moc atrakcji. Wydarzenie w samym sercu Rabki-Zdrój odbędzie się pod hasłem: „Dzień Dziecka z naszymi bohaterami”. Oznacza to, że w trakcie dwóch dni parkiem będą rządzić Owieczki Irenki i reszta wesołej ferajny.

Harmonogram pęka w szwach!
W oba dni weekendu park wypełni cała masa wyjątkowych spotkań. Od godz. 10:00 do 11:30, przy bramie głównej Gości będą witać rabkolandowi bohaterowie. W samo południe rozpocznie się niezwykły koncert - Beti śpiewa dla dzieci. Podczas występu na pierwszym planie pojawią się utwory w ramach I setu „Przyjaciele Rabkolandu”. Beti to pełna kolorów i życiowej energii piosenkarka, która poprzez muzykę zachęca najmłodszych do wspólnego śpiewania i nauki.
Trzydzieści minut później przyjdzie czas na test wiedzy o… Rabkolandzie! - Wszyscy Gości będą mogli stanąć do rywalizacji, w której liczyć ma się znajomość nie tylko atrakcji w parku, ale i jego historii oraz bohaterów. Oczywiście zwycięzców czekają drobne nagrody. O godz. 13:00 zaplanowano artystyczne spotkanie z Owieczkami Irenkami, czyli segment plastyczny z własnoręcznym tworzeniem owieczek i kącik zabaw tanecznych - mówi Kamil Lech, rzecznik prasowy kompleksu.

O godz. 13:30 show skradnie Klaun Mareczek, pod którego czujnym okiem każde dziecko będzie miało okazję odnaleźć się w roli malarza. Nie zabraknie malowania karykatur, układania mega puzzli i olbrzymiej porcji śmiechu. Po artystycznym kąciku na scenę powróci Beti z utworami w ramach II setu - „Dzień dziecka w Rabkolandzie”. O godz. 14:30 uśmiechną się miłośnicy Krokodyla Oskara, który w Góralskiej Dżungli będzie czekał ze sportowymi aktywnościami. Następnym przystankiem zabawy ma być wspólne sadzenie fasolki z Panem Trzmielem.

O godz. 15:30 pierwsze skrzypce ponownie zagrają Owieczki Irenki, u boku których będzie można własnoręcznie stworzyć owieczkę. Od godz. 16 ruszą zabawy taneczne. Godz. 16.30 to już moc rozrywki w Klubie Gąsienicy, a trzydzieści minut później - kolejny konkurs wiedzy o Rabkolandzie. Na koniec tego pełnego emocji dnia (17:30) odbędzie się spotkanie z postaciami na Orkiestronie.

Park będzie tętnił życiem
Oprócz specjalnych wydarzeń Goście tradycyjnie skorzystają ze wszystkich atrakcji w parku. W Rabkolandzie na 2 ha powierzchni otwartych będzie 6 punktów gastronomicznych i blisko 50 atrakcji w 6 strefach tematycznych. - Mowa o Farmie Cioci Maryni, ale także: Wiosce Wikingów, Góralskiej Dżungli, Machinarium, Strefie Cyrkowej i Dolinie Trzmiela. Zabawa na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni i podhalańskiej natury, pozwoli nie tylko świetnie rozpocząć czerwiec, ale również zafundować uśmiech na twarzy każdego dziecka - tłumaczy Kamil Lech.


Źródło mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl