Sobota, 13 kwietnia | Imieniny: Przemysława, Hermenegildy, Marcina
11.05.2023 | Czytano: 89

Uczniowie i przedszkolaki z Rabki-Zdrój przejęli stery w Rabkolandzie

Mnóstwo uśmiechów, moc korzystania z atrakcji i wspólna zabawa - tak w dużym skrócie wyglądały wtorkowe odwiedziny Rabkolandu przez uczniów oraz przedszkolaków z gminy Rabka-Zdrój.

Podczas dnia szkół rabczańskich najmłodsi mogli nie tylko poznać bajkowy świat parku, ale również pobudzić kreatywność i oddać się urokom rozrywki na świeżym powietrzu.


Tradycji musi stać się zadość, dlatego podobnie jak w latach poprzednich, w tym roku w Rabkolandzie odbyła się wizyta dzieci ze szkół z gminy Rabka-Zdrój. Wyjątkowy dzień przypadł na wtorek, 9 maja. Dopisała nie tylko pogoda, ale i frekwencja! Park rozrywki odwiedziło 18 grup liczących blisko 600 uczniów i przedszkolaków. – To bardzo dobry wynik, jednak to, co cieszy najbardziej to zadowolenie na twarzach naszych małych Gości. Wielogodzinna zabawa przyniosła dużo satysfakcji. Rabkoland tętnił życiem – podkreśla Kamil Lech, rzecznik prasowy parku.


Dzieci mogły korzystać z całego terenu obiektu. Mowa o 6 strefach tematycznych oraz blisko 50 atrakcjach. Przedszkolaki świetnie bawiły się w Klubie Gąsienicy. Starsi uczniowie testowali swoją odwagę podczas podniebnych podróży nową Łodzią Wikinga i przejażdżek kultowym Skałożercą. Podczas wizyty w parku nie mogło zabraknąć elementów ukierunkowanych na rozwój. Wiele atrakcji pozwoliło Gościom poszerzyć horyzonty oraz poprawić sprawność psychoruchową na świeżym powietrzu. Ponadto dzięki zabawie w grupie najmłodsi pracowali nad nawiązywaniem relacji.

To kolejna edycja dnia szkół rabczańskich, która odbyła się pod patronatem Burmistrza Rabki-Zdroju, i która była bezpłatną okazją do odwiedzin parku przez uczniów i przedszkolaków.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl