Poniedziałek, 27 maja | Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
29.04.2023 | Czytano: 205

Rabkoland już otwarty (zdjęcia)

Mnóstwo wspaniałych atrakcji oraz cała masa uśmiechów – tak upłynęły pierwsze dwa dni otwarcia Rabkolandu. W weekend mury parku odwiedzili aktorzy Teatru Lufcik na Korbkę oraz słodka ciężarówka Wawel Truck.

Było smacznie i zabawowo. W podróż niemal do samego nieba zabrała Gości nowa Łódź Wikinga. Teraz, czas na kolejną porcję niezwykłej rozrywki.

Długi weekend majowy trwa w najlepsze, a to oznacza, że po zimowej przerwie Rabkoland ponownie zaczął tętnić życiem! Pierwszy dzień otwarcia (28 kwietnia) przyniósł duże zainteresowanie Gości. Nie inaczej było w sobotę, kiedy na rodziny z dziećmi czekały wyjątkowe atrakcje, a także wspaniałe wydarzenia towarzyszące. Wzrok najmłodszych przykuła Wielka Parada prowadzona przez artystów teatru Lufcik na Korbkę. Marsz za zespołem muzycznym oraz animowanie publiczności i scenki teatralne były dla odwiedzających świetną przygodą.

W wir słodkiej zabawy porwał Gości przyjazd interaktywnej ciężarówki Wawel Truck. Magiczne wnętrze pojazdu pozwoliło dzieciom spróbować sił w animowanych grach zręcznościowych oraz poznać tajniki produkcji czekolady podczas zjazdu wirtualnym rollercoasterem. Wisienką na torcie było zanurzenie się w słodkiej strefie Królestwa Dobrego Smaku! Goście mogli nie tylko zasmakować w czekoladowych przysmakach, ale także skomponować mix ulubionych słodyczy.

Dwa słowa należą się również nowej Łodzi Wikinga, która podbiła serca odwiedzających! Drewniane kolory, wspaniały pokład i przede wszystkim duża dawka emocji – tak wyglądał rejs łodzią w nieznane. Podczas zabawy niejeden śmiałek poczuł się jak w trakcie prawdziwej morskiej wyprawy.

To dopiero początek!
Piątek i sobota były wstępem do wyśmienitej zabawy w Rabkolandzie. Zwariowana majówka trwać będzie aż do 3 maja. Do środy odwiedzający spotkają w parku liczne animacje z postaciami obiektu. – Zapraszamy na pokaz baniek mydlanych, przedstawienie teatralne „Co z tym Tortem” w Warsztacie Krucabomby i animacje taneczne. Nie zabraknie wspólnego układania mega puzzli, uczestnictwa w grze terenowej i animacji plastycznej „W krainie Bajek Rabkolandu”. Oprócz majówkowych wydarzeń Goście tradycyjnie skorzystają z blisko 50 niesamowitych atrakcji. Słowem, czeka nas kolejna porcja świetnej rozrywki – tłumaczy Kamil Lech, rzecznik prasowy parku. Przypomnijmy, Rabkoland otwarty będzie teraz codziennie aż do zakończenia sezonu.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl