Poniedziałek, 15 lipca | Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
26.01.2023 | Czytano: 101

Beskidy zasypane śniegiem

To świetna informacja dla narciarzy i dzieci, które spędzają ferie w górach.

Beskidy zasypane śniegiem
W Stacji Narciarskiej Wierchomla panują bardzo dobre warunki. Świeży śnieg, doskonale przygotowane szerokie stoki, niezwykły klimat narciarskiej wioski i brak kilometrowych kolejek do kas – to wszystko przyciąga narciarzy i snowboardzistów.

Stacja Narciarska Wierchomla działa codziennie od 9.00. Kolej krzesełkowa Wierchomla i Stonoga jeżdżą do 19.00; Polanki do 17.00.

Trasy są zróżnicowane, niebieskie i czerwone, bardzo dobre do nauki i doskonalenia umiejętności. Można skorzystać z usług mistrzowskiej Szkoły Narciarskiej Dwie Doliny, która prowadzi przedszkole narciarskie, szkółkę oraz zajęcia indywidualne. Na stoku dzieciaki mogą spotkać Koziołka Wierchołka we własnej osobie, podczas kursu uczestniczyć w zabawnych animacjach, w śnieżnym safari, a na zakończenie spróbować swoich sił w profesjonalnie przygotowanych zawodach.
W stacji znajduje się też wypożyczalnia dobrego sprzętu narciarskiego, serwis i przechowalnia. Goście Stacji Narciarskiej Wierchomla wszystkie udogodnienia znajdą na miejscu.

Wierchomlanie szczycą się również bardzo smaczną kuchnią. Na stoku otwarte są liczne punkty gastronomiczne: Szałas Bacy, Bar na Polankach, Restauracja pod Wyciągiem serwująca dania domowe, bar i pizzeria oraz Markówka – klimatyczne miejsce z otwartym paleniskiem, ukochane zwłaszcza przez najmłodszych narciarzy.

W Stacji Narciarskiej Wierchomla jest duży wybór karnetów: godzinowe, dniowe, punktowe, ale też specjalne, korzystne cenowo karnety dla mieszkańców i uczniów okolicznych szkół, w ramach autorskiego projektu S-COOL Karnet. Goście Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort oraz Domków na Górce również mogą skorzystać ze 10-procentowego rabatu na skipassy.

mat. prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl