Poniedziałek, 15 lipca | Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
20.01.2023 | Czytano: 133

Liga Kubusiowego Narciarza 2023. Czas start!

Nie ma lepszego momentu na ogłoszenie startu kolejnej edycji Ligi Kubusiowego Narciarza niż początek sezonu narciarskiego w bajkowej, białej scenerii, która od kilku dni panuje w górach i nie tylko tam.

Liga Kubusiowego Narciarza 2023. Czas start!
Tej zimy po raz kolejny młodzi narciarze i snowboardziści będą mogli spróbować swoich sił w Lidze Kubusiowego Narciarza, czyli serii zawodów dla dzieci organizowanych w ośrodkach narciarskich Grupy Pingwina.

W styczniu i lutym 2023 r. odbędzie się kolejna edycja tego wydarzenia. Zawody dla młodych sportowców z roczników 2009–2019 zostaną zorganizowane we wszystkich pięciu ośrodkach Grupy Pingwina. Zawody inaugurujące Ligę odbędą się 21 stycznia na stokach ośrodka Kurza Góra w Kurzętniku na Mazurach (to największy ośrodek narciarski w północnej Polsce).

To pierwszy przystanek, gdzie będzie możliwość sprawdzenia swoich sił w kubusiowym slalomie gigancie. Przez kolejne cztery soboty tej zimy Kubuś odwiedzi wszystkie ośrodki narciarskie Grupy Pingwina. Kolejne zawody zaplanowano w ośrodkach: Czarny Groń w Rzykach (28 stycznia), Kasina Ski w Kasinie Wielkiej (4 lutego), Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju (11 lutego). Wielki finał cyklu odbędzie się 18 lutego w Wiśle, na stokach ośrodka Skolnity.

Marka Kubuś chce, żeby dzieci od najmłodszych lat były aktywne, ale także by nie tworzyły barier pomiędzy sobą i były otwarte na zabawę z rówieśnikami. W zawodach w ośrodku Skolnity w Wiśle zostanie rozegrana dodatkowo kategoria dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Dla młodych zawodniczek i zawodników Kubuś i jego partnerzy przygotowali upominki w postaci pakietów startowych składających się z produktów marki Kubuś, a na najlepszych w każdej grupie wiekowej czekają atrakcyjne nagrody, w tym Pingwin PASS SKI & BIKE, nagrody od marki Salomon i Atomic oraz kubusiowe gadżety.

W czasie zawodów zaprosimy całe rodziny do strefy zimowych aktywności, gdzie Kubuś wraz z maskotką stoków – Pingwinem zadbają o niepowtarzalną atmosferę i dobrą zabawę. Zimowe aktywności z Kubusiem czy bitwy na śnieżki z Pingwinem to tylko niektóre zabawy, które czekają na dzieci i rodziców w dniu sportowych zmagań.

Zapisy na poszczególne zawody odbywają się online, o rozkładzie startu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie niezbędne informacje dotyczące zapisów, harmonogram i szczegółowy program imprezy znajdują się na stronie internetowej ligakubusiowegonarciarza.pl. Kontakt mailowy: info@ligakubusiowegonarciarza.pl.


Kalendarz zawodów:
21.01.2023 – Kurza Góra, Kurzętnik
28.01.2023 – Czarny Groń, Rzyki
04.02.2023 – Kasina Ski, Kasina Wielka
11.02.2023 – Słotwiny Arena, Krynica-Zdrój
18.02.2023 – Skolnity, Wisła (FINAŁ)


Źródło mat. prasowe Grupy Pingwina

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl