Sobota, 20 lipca | Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
08.04.2022 | Czytano: 178

Miej w opiece Naród cały!

28 maja w kościele pw. Św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju odbędzie się przegląd Pieśni religijno-oazowych związanych z osobami Św. Jana Pawła II oraz Bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Miej w opiece Naród cały!
Na wydarzenie zaprasza Proboszcz Parafii św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju Patryk Janicki, 1 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska im. Danuty Siedzikówny „Inki” w Rabce-Zdroju, Stowarzyszenie Gniazda Integracji Lokalnej w Rabce-Zdroju oraz Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju.

Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego uczestników, promocja twórczości artystycznej, kultywowanie i popularyzacja tradycji śpiewania pieśni religijnych. Chętni do udziału w przeglądzie mogą zgłaszać się do 24 kwietnia 2022r. Kartę zgłoszenia należy przesłać na adre e-mail: kosciol.marii.magdaleny@gmail.com

W przeglądzie mogą wziąć udział soliści, zespoły wokalne, bez ograniczeń wiekowych, działające na terenie Gminy Rabka-Zdrój, które zostaną zgłoszone przez instytucję patronującą – szkołę, stowarzyszenie lub osobę prywatną.

Wykonawcy prezentują dwie lub trzy dowolnie wybrane pieśni o tematyce religijnej związane z Maryją, św. Janem Pawłem II lub Bł. Kardynałem Stefanem Wyszyńskim. Czas prezentacji nie powinien przekroczyć 10 minut.

Poniżej dokumenty do pobrania:
Regulamin przeglądu
Karta zgłoszeniowa

oprac. wo/

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl