Poniedziałek, 15 lipca | Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
31.01.2022 | Czytano: 97

Doskonałe warunki narciarskie w Wierchomli

Beskidy zasypane śniegiem. To świetna informacja dla narciarzy i dzieci, które spędzają ferie w górach.

Doskonałe warunki narciarskie w Wierchomli
W Stacji Narciarskiej Wierchomla panują bardzo dobre warunki narciarskie. Mnóstwo świeżego śniegu, doskonale przygotowane szerokie stoki, niezwykły klimat narciarskiej wioski i brak kilometrowych kolejek do bramek – to wszystko przyciąga narciarzy i snowboardzistów.

„Jest pięknie, zimowo. Od osób, które jeżdżą słyszymy same dobre opinie”, mówi Justyna Gliwicz, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Hotelu i Stacji Narciarskiej Wierchomla.


W Stacji Narciarskiej Wierchomla działa specjalny, korzystny cenowo Karnet mieszkańca oraz autorski S-COOL Karnet dla uczniów okolicznych szkół. Poza tym Goście mają duży wybór karnetów: godzinowe, dniowe, punktowe. W tym sezonie do każdego karnetu kupujący otrzyma voucher na 10% rabat na chrupiącą pizzę.

Stacja Narciarska Wierchomla działa codziennie od 9.00 do 19.00. Jeżdżą 4 wyciągi: krzesełkowa Wierchomla i orczyki: Polanki, Stonoga, a weekendowo Toczek.

Trasy są zróżnicowane, niebieskie i czerwone, bardzo dobre do nauki i doskonalenia umiejętności narciarskich. Można skorzystać z usług mistrzowskiej Szkoły Narciarskiej Dwie Doliny, która prowadzi Przedszkole narciarskie, Szkółkę oraz zajęcia indywidualne.

W stacji znajduje się też wypożyczalnia bardzo dobrego sprzętu narciarskiego, serwis i przechowalnia. Wszystko jest na miejscu, co rzeczywiście jest wygodnym rozwiązaniem.


Wierchomlanie szczycą się bardzo smaczną kuchnią. Na stoku otwarte są liczne punkty gastronomiczne: Szałas Bacy z jedzeniem regionalnym, Restauracja pod Wyciągiem serwująca dania domowe, bar i pizzeria oraz Markówka – ukochane miejsce najmłodszych narciarzy.

Na nocleg właściciele stacji polecają szczególnie Domki na Górce, znajdujące się tuż obok stoków i pobliski wygodny trzygwiazdkowy Hotel Wierchomla Ski&Spa Resort.

„Jest dużo gości i niespotykana rotacja w anulacjach i rezerwacjach bezpośrednio przed przyjazdem. Jest to dość nietypowe w polskiej turystyce” – mówi Dyrektor marketingu i sprzedaży Hotelu Wierchomla, Justyna Gliwicz.

Baza noclegowa w Wierchomli jest duża, każdy na pewno znajdzie dla siebie komfortowy nocleg.


Źródło mat. prasowe Stacji Narciarskiej Wierchomla

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl