Poniedziałek, 15 lipca | Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
20.01.2022 | Czytano: 133

Ferie w rytmie zabawy z Galerią Krakowską

Ferie w mieście pełne frajdy i odjazdowych emocji? Z Galerią Krakowską to możliwe. Strefa zimowa na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego kusi dobrą zabawą

Ferie w rytmie zabawy z Galerią Krakowską
Galeria Krakowska przygotowała nie lada atrakcję na trwające ferie zimowe. Mowa 
o specjalnej strefie rozrywki, w której znaleźć można lodowisko i stok do snowtubingu. 
O ile lodowisko jest dobrze znaną i przez wielu ukochaną sezonową formą spędzania czasu wolnego, tak snowtubing może brzmieć nieco tajemniczo. Jest to nic innego, jak ślizgawka, z której zjeżdża się w specjalnych dmuchanych pontonach. Ta forma zimowego szaleństwa przywędrowała do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Do niedawna tej oryginalnej rozrywce oddawać się mogli bywalcy zimowych kurortów w Szwajcarii, Austrii czy Francji. Teraz ze snowtubingu cieszyć się mogą mieszkańcy Krakowa… i to w zupełności bezpłatnie!


Naszą zimową strefę zabawy dedykujemy wszystkim, którzy w te ferie chcą przeżyć niesamowite emocje bez konieczności wyjazdu poza Kraków. Zapraszamy zarówno małych, jak i tych całkiem dużych chcących przeżyć fantastyczne chwile na lodowisku oraz podczas snowtubingu. To atrakcje, w których jedynym ograniczeniem jest chęć dobrej zabawy. Pamiętajmy także o zasadach bezpieczeństwa – mówi Jarosław Szymczak, Dyrektor Galerii Krakowskiej. - Dla wszystkich spędzających ferie w grodzie Kraka zimowa strefa na Placu Jana Nowaka–Jeziorańskiego powinna stać się punktem obowiązkowym w planie na styczniowy wypoczynek. Radość, adrenalina i niesamowite emocje gwarantowane!

Zimowa strefa Galerii Krakowskiej znajduje się na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego. Snowtubing dostępny jest do 30 stycznia, w godzinach 10.00 – 20.00. Wstęp wolny. Lodowisko czynne do 28 lutego, od poniedziałku do soboty w godzinach od 9.00 do 21.30, w niedziele od 9.00 do 21.00. Wejście według cennika.


Źródło Materiały prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl