Poniedziałek, 15 lipca | Imieniny: Włodzimierza, Henryka, Egona
06.08.2021 | Czytano: 93

Dolina Trzmiela Tańczy, czyli muzyczna zabawa w najbliższą sobotę w Rabkolandzie

Park rozrywki Rabkoland zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkową, muzyczną zabawę “Dolina Trzmiela Tańczy”, która odbędzie się już w najbliższą sobotę 7 sierpnia. Na gości Rabkolandu czekają różne atrakcje, animacje ruchowe i malowanie twarzy specjalnymi farbkami. Imprezę urozmaici koncert grupy Beti&Bobass, podczas którego najbardziej aktywni tancerze otrzymają specjalne nagrody

Dolina Trzmiela Tańczy, czyli muzyczna zabawa w najbliższą sobotę w Rabkolandzie
Historia Pana Trzmiela zaczęła się od eksperymentu pewnego wynalazcy o imieniu Krucabomba, który miał zajmować się kwiatami swojej cioci. Nie miał on jednak pojęcia o pielęgnacji roślin, dlatego powiększył owada latającego w swojej pracowni i stworzył z niego idealnego pomocnika - Pana Trzmiela. Dzięki mądremu owadowi wszystkie kwiatki zaczęły rosnąć i rozwijać się, jak nigdy przedtem. Puchaty, zielony Pan Trzmiel do dziś sprawia, że każdy kwiat, którego się dotknie, jest większy, bardziej kolorowy i daje najlepszy miód w okolicy. Za każdym razem, kiedy któryś z mieszkańców parku ma problemy zdrowotne, prosi on o pomoc Pana Trzmiela, który raczy go uzdrawiającym miodem prosto ze swojego ogrodu w Dolinie.

Tańce i nagrody w Dolinie Trzmiela
Już w najbliższą sobotę 7 sierpnia Pan Trzmiel urządza w swojej Dolinie muzyczną zabawę dla roztańczonych dzieci i równie roztańczonych mieszkańców parku rozrywki. Razem z wesołymi trzmielami, bzyczącymi pszczołami, nakrapianymi biedronkami i innymi przyjaznymi owadami najmłodsi odwiedzający będą mogli spędzić cały dzień na wspólnym śpiewaniu i pląsaniu. O 13.00 wystąpi grupa Beti&Bobass, która porwie gości do tańca w rytm dziecięcych piosenek i znanych hitów. Podczas koncertu najaktywniejsi tancerze będą mogli wygrać nagrody i bilety do parku Rabkoland. Na dzieci czekają także różne animacje ruchowe, malowanie twarzy specjalnymi farbkami i inne atrakcje.

- Razem z Panem Trzmielem serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do odwiedzenia naszego parku, a w szczególności strefy o nazwie Dolina Trzmiela. Tam pod wodzą owadzich mieszkańców parku wspólnie rozpoczniemy całodniową taneczną zabawę. Na gości czekają różne atrakcje, a wszystkie aktywnie uczestniczące w imprezie dzieci otrzymają małe upominki od pomocników Pana Trzmiela – mówi Piotr Wiecha, właściciel parku rozrywki Rabkoland.

Rabkoland to jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Polsce, znajdujący się w miejscowości Rabka-Zdrój. Park rozpoczął działalność pod nazwą Lunapark Alibaba w 1989 roku. Od 2001 roku funkcjonuje już jako Rabkoland. W latach 2019-2020 miejsce przeszło gruntowną rewitalizację. Na terenie parku można znaleźć atrakcje dla dzieci od 1 do 12 lat, choć w ofercie Rabkolandu bardzo dobrze odnajdują się także dorośli. Urządzenia rozrywkowe są podzielone na 5 stref tematycznych: Machinarium, Dolinę Trzmiela, Góralsko Dżunglę, Wioskę Wikingów i Cyrk Luna. Wśród atrakcji Rabkolandu można wymienić: najmniejszy rollercoaster tylko dla dzieci, Latający Autobus, Wesołą Farmę, Wieżę Duch-Duch czy Kuźnię Wikingów. Na terenie parku znajduje się ponadto Muzeum Orderu Uśmiechu.

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl