Czwartek, 23 maja | Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza
29.07.2019 | Czytano: 166

Wielki koncert operetkowy Kopalnia Soli Wieliczka

W niedzielę 28 lipca w komorze Warszawa odbył się wielki koncert operetkowy z udziałem międzynarodowych gwiazd, w którym wzięli udział znakomici śpiewacy znani z polskich i europejskich scen muzycznych, a także tancerze z Zespołu Tańca Artystycznego Miniatury. Solistom towarzyszyła Orkiestra Arte Symfoniko pod kierunkiem Mieczysława Smydy. Pełne magii widowisko poprowadzili Olga Bończyk i Łukasz Lech.

Przed publicznością zgromadzoną w komorze Warszawa zaprezentowali się zarówno ulubieńcy polskiej publiczności: Anna Lasota (sopran), Iwona Socha (sopran), Jakub Oczkowski (tenor), Jakub Milewski (baryton) i Łukasz Gaj (tenor), jak i specjalni goście z Wiednia i Budapesztu: Violetta Kowal (sopran) oraz Szilvi Szendy (sopran) i Peller Károly (tenor).

Artyści z Budapesztu dali przy tym popis nie tylko swych talentów wokalnych, ale także taneczno-akrobatycznych!

W niezwykle widowiskowych i barwnych pokazach tanecznych podziwialiśmy również znakomite tancerki z Zespołu Tańca Artystycznego Miniatury pod kierownictwem Małgorzaty Malczak.

Niespodzianką wieczoru był doskonały występ Olgi Bończyk, która wspólnie z Łukaszem Lechem, scenarzystą i reżyserem widowiska, poprowadziła podziemny koncert.

Widowisko było naprawdę niezwykłe, a publiczność, która wypełniła podziemia Kopalni Soli „Wieliczka” aż po brzegi, nagrodziła artystów gromkimi brawami.

Koncert został zarejestrowany przez TV TRWAM.

Źródło fot. Tomasz Cichocki i materialy prasowe

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl