Poniedziałek, 22 lipca | Imieniny: Magdaleny, Bolesławy, Marii
12.07.2019 | Czytano: 183

30 urodziny Rabkolandu za nami! Kiedy kolejne imprezy w Rabce?

Cóż to był za weekend! O takich urodzinach marzy każde dziecko… i każdy park rozrywki! 30 urodziny Rabkolandu, wyjątkowy jubileusz rabczańskiego parku rozrywki, były okazją do dwóch dni fantastycznej zabawy.

30 urodziny Rabkolandu za nami! Kiedy kolejne imprezy w Rabce?
Oprócz fantastycznej zabawy bez limitu na kilkudziesięciu atrakcjach i słynnych rabkolandowych artystów, których każdy Gość znajdzie tu na co dzień, 6 i 7 lipca Rabkoland pękał w szwach od dodatkowych atrakcji.
Teatr Magii i Iluzji Łukasza Podymskiego i Teatr Bajdurka z tegoroczną premierą „Kwiatki Ciotki Maryni” jak zawsze wyznaczyli najwyższy poziom występów artystycznych. Był to jednak dopiero wstęp do cudów tej imprezy.

Najlepsza impreza urodzinowa 2019
Jak na każdej dobrej imprezie, było mnóstwo tańców i muzyki. Zespół Regionalny Majeranki dał popis góralskich tańców, śpiewów i fantastycznej, skocznej muzyki. Z Majerankami tańczył cały Rabkoland, a zbójnickie tańce porwały gości nawet z najdalszych części kraju. Miłośnicy muzyki dziecięcej śpiewali hity dla najmłodszych razem z zespołem Beti & Bobass Dla Dzieci – oficjalnymi wysłannikami Majki Jeżowskiej. Bajkowa Baletnica uczyła za to wszystkie chętne maluchy… podstaw tańca klasycznego.

Zabawa i nauka
Nie zabrakło również ciekawych przeżyć dla tych, którzy zamiast tańców i śpiewów wolą nauczyć się czegoś ciekawego i rozszerzyć horyzonty. Warsztatowa przygoda „Podróż Wikinga” porwała dzieciaki w świat skandynawskich wojów, a warsztaty „Odkryj Skałuchy”, osadzone w Góralskiej Dżungli, pozwoliły poznać najmłodszym ciekawy świat Skałuchów, najmniejszych mieszkańców Rabkolandu.

Konkursy z nagrodami
No i te nagrody! W konkursach codziennie czekały do wygrania fantastyczne fanty – ogromne pluszowe misie, zestawy rabkolandowych zabawek, vouchery do Centrum Stomatologicznego Dominik, a nawet… rowery! Radość zwycięzców była ogromna, a zadania konkursowe przyniosły mnóstwo radości nie tylko wygranym.
Malowanie buziek, artyści, wata cukrowa, popcorn i lody, Wysoki Szczudlarz, zadziwiający wzrostem, ogromne bańki mydlane, tańce i hulańce, a przede wszystkim – karuzele, coastery i wszystkie atrakcje bez limitu! Te urodziny nie mogły się nie udać!

A kiedy kolejne imprezy w Rabkolandzie?
Urodziny to tylko jedna z wielu imprez planowanych w tym sezonie przez Rodzinny Park Rozrywki RABKOLAND. Kolejne niespotykane wydarzenia czekają na Was przez całe wakacje.

20 lipca - Mistrzostwa Polski w Dojeniu Sztucznej Krowy
3-4 sierpnia - Dolina Trzmiela Tańczy!
17 sierpnia - Mistrzostwa Polski W Dmuchaniu Balona Z Gumy Do Żucia
29 sierpnia - Dzień Słowaka

Wstęp na każdą imprezę wliczony jest w koszt zwykłego biletu do Rabkolandu (maksymalnie 39 zł od osoby za cały dzień zabawy bez żadnych limitów).


mat. prasowy RABKOLANDu

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl