Sobota, 10 maja | Imieniny: Antoniego, Antonina, Izydora
17.02.2019 | Czytano: 218

W Czarnym Dunajcu zderzyły się cztery samochody

Do wypadku doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej. Ranne zostały cztery osoby. Jedną z nich, najciężej ranną, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał do szpitala.

W Czarnym Dunajcu zderzyły się cztery samochody
Do wypadku doszło na drodze wojewódzkiej. Ranne zostały cztery osoby. Jedną z nich, najciężej ranną, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał do szpitala.

Kierujący volkswagenem golfem uderzył w jadącego z naprzeciwka volkswagena passata, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo. Następnie golf zderzył się czołowo z fiatem, który z kolei uderzył w jadącego za nim mercedesa. Wszystkie osoby podróżujące volkswagenem golfem zostały poszkodowane oraz jedna osoba z fiata. Trzy z nich zostały karetkami przewiezione do szpitala, a jedną przetransportowano śmigłowcem. - Kierujący byli trzeźwi. Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w prowadzonym postępowaniu - informuje mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

r/

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl