Środa, 07 maja | Imieniny: Gustawy, Ludmiły, Sawy
27.01.2017 | Czytano: 59

Karambol na zakopiance w Białym Dunajcu

Przed południem w miejscowości Biały Dunajec na wysokości skrętu na Gliczarów Dolny doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pięciu samochodów.

Karambol na zakopiance w Białym Dunajcu
Z ustaleń poczynionych przez policjantów WRD KPP Zakopane wynika, iż jeden z samochodów poruszających się w stronę Zakopanego zasygnalizował zamiar skrętu w lewo w związku z czym trzy samochody jadące bezpośrednio za nim się zatrzymały tj. kolejno Renault, BMW i Hyundai. Kierujący samochodem marki VW Sharan nie zachował należytej odległości za samochodem Hyundai w wyniku czego najechał na jego tył. Kierujący samochodem m-ki Fiat Punto poruszający się za VW Sharanem nie zachował należytej odległości i najechał na tył Sharana. W wyniku uderzeń samochody przemieszczały się do przodu uderzając jedno o drugie.

Jedna z osób biorących udział w zdarzeniu, 29-letnia kobieta pasażerka BMW z powiatu częstochowskiego została przewieziona do szpitala, doznała lekkich obrażeń ciała. Kierujący pojazdem VW Sharan, 54-letni mieszkaniec powiatu dębickiego za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych oraz 6 punktami karnymi, natomiast kierujący pojazdem Fiat Punto, 30-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego również za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 złotych i 6 punktami karnymi.
Źródło KPP Zakopane

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl