Czwartek, 13 czerwca | Imieniny: Antoniego, Lucjana, Gracji
18.10.2016 | Czytano: 179

Małopolscy przedsiębiorcy prezentują się na międzynarodowych targach

Od jutra (19 października) małopolskich przedsiębiorców będzie można spotkać na 6. Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO POLAND 2016 w Warszawie. Udział Małopolski – Europejskiego Regionu Przedsiębiorczości - i prężnie działających małopolskich firm potwierdza jak silnym partnerem biznesowym jest nasz region, nie tylko kontekście „energii zrównoważonej” wokół której koncentruje się tematyka targów. Wydarzenie potrwa do 21 października.

Udział małopolskich przedsiębiorców w targach jest możliwy dzięki współfinansowanemu z Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 projektowi Małopolska na targach innowacji. W ramach tego przedsięwzięcia Województwo Małopolskie zapewnia firmom udział w międzynarodowych targach odbywających się w Polsce i w 90 proc. pokrywa koszt udziału w nich. W każdym wydarzeniu targowym bierze udział maksymalnie 15 mikro-, małych lub średnich przedsiębiorstw z Małopolski, reprezentujących branże, którym poświęcone są targi oraz odpowiadające im inteligentne specjalizacje. W tym roku są to 6. Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO Poland w Warszawie (19-21 października) oraz Targi HORECA®/GASTROFOOD® w Krakowie (16-18 października).

Obecność na targach daje małopolskim przedsiębiorcom możliwość zaprezentowanie swoich ofert na rynku, porównanie rozwijanych technologii lub usług z konkurencją, zdobycie nowych klientów, ekspansję na nowe rynki krajowe i międzynarodowe, a co za tym idzie wzmocnienie swojej pozycji biznesowej. Targi to także szansa na wymianę informacji, doświadczeń i spostrzeżeń oraz możliwość bycia na bieżąco z aktualnymi trendami rynkowymi.

opr. s/
Źródło UMWM

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl