Czwartek, 13 czerwca | Imieniny: Antoniego, Lucjana, Gracji
11.10.2016 | Czytano: 118

Angelika Małecka w piątce Miss World Poland 2016 (zdjęcia)

W minioną niedzielę w Warszawie, laureatki regionalnych eliminacji konkurowały o tytuły i prawo reprezentowania Polski podczas finału Miss World 2016 w Waszyngtonie. Angelika Małecka - II Vice Miss World Poland Małopolski 2016 znalazła się w finałowej piątce najpiękniejszych kobiet w kraju i dodatkowo otrzymała tytuł MISS WORLD POLAND FOTO 2016.

To kolejny sukces finalistki z Małopolski na przestrzeni ostatnich lat. Angelika ma 20 lat i pochodzi z Kleczy Dolnej w powiecie wadowickim. Mierzy 177 cm wzrostu i ma piękne brązowe włosy. Interesuje się koszykówką i modą, a do pełnego sukcesu podczas niedzielnego finału zabrakło jej naprawdę niewiele.

W pierwszej dziesiątce ogólnopolskiego finału znalazła się też 19-letnia Julia Jamrozowicz z Piwnicznej Zdroju - Miss World Poland Małopolski 2016 wybrana podczas 6 edycji Zakopane Fashion Fashion – Miss World Poland Małopolski 2016 w Zakopanem.

Nasze województwo w finałowej grupie reprezentowała też 20 - letnia Ewelina Filipek z Krynicy, czyli I Vice Miss World Poland Malopolski 2016. – W ubiegłym roku mieliśmy jedną reprezentantkę w ogólnopolskim finale Miss World Poland - Małgorzatę Stoch z Nowego Targu. Teraz dwie dziewczyny w pierwszej dziesiątce najpiękniejszych kobiet w kraju, a trzy w ogólnopolskim finale to wielki sukces dla naszego biura – mówi Monika Poręba – Strycharz z PARA Fashion, organizatora wojewódzkich eliminacji do konkursu Miss World Poland w Małopolsce. Ale ponad 15 – letnie doświadczenie w branży konkursów piękności zobowiązuje i daje gwarancję trafności dokonywanych wyborów – dodaje.

Finał wyborów Miss World 2016 odbędzie się 18 grudnia w Waszyngtonie. Reprezentantką Polski na wyborach będzie - Kaja Klimkiewicz - Miss World Poland 2016.

opr.s/ zdj. Maciej Bachulski i bluephoto.pl
Źródło PARA Fashion

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl