Poniedziałek, 29 kwietnia | Imieniny: Piotra, Rity, Angeliny
03.10.2016 | Czytano: 69

Hokej: Comarch Cracovia - Nesta Mires Toruń 7 : 4

Mistrzowie Polski nabierają tempa z każdym kolejnym ligowym meczem - tym razem na własnym lodzie pewnie pokonali zespół z Torunia.

Leszek Minge, trener Nesty: Jestem zadowolony z wyniku - 7:4 z Mistrzem Polski to nie wstyd. Mogło być jeszcze lepiej. ale w trzeciej tercji graliśmy cały czas w osłabieniu i to nie było wiele szans na gole. Lekki niedosyt pozostaje

Rudolf Rohacek, trener Cracovii: Z naszej strony była lepsza pierwsza i trzecia tercja, druga nie. W niej zrobiło się nerwowo, ale wygrywamy, więc bardzo się cieszę. Były lepsze i gorsze momenty - w przerwie powiedziałem kilka gorzkich słów i to zadziałało. To był naprawdę trudny mecz dla Łuby - nie można go oceniać, miał bardzo ciężkie warunki. Kilka ładnych obron zaliczył, wiec nie będę go oceniał negatywnie.

COMARCH CRACOVIA - NESTA MIRES TORUŃ 7 : 4 (4 : 1, 1:2, 2:1)

1:0 - Urbanowicz - Słaboń 2:20 (5/5)
2:0 - Kutsevich - Šinagl 2:45 (5/5)
3:0 - Rompkowski - Kapica - Słaboń 11:30 (5/4)
3:1 - Dołęga - Zhylinsky - Kukishkin 14:13 (5/5)
4:1 - Novajovsky - Svitana 17:40 (5/5)
4:2 - Stasiewicz - Podsiadło - Ćwikła 25:35 (5/5)
4:3 - Fraszko - Mikhailov (5/5)
5:3 - Dutka - Šinagl - Novajovsky 39:52 (5/5)