Piątek, 14 czerwca | Imieniny: Elizy, Bazylego, Waleriana
28.06.2011 | Czytano: 72

Rabka-Zdrój: rowery i dziewczyny. Powstał teledysk promujący Koxx Fighters 4 - imprezę pod patronatem malopolskaonline.pl (film)

Stowarzyszenie Lokomotywa, główny organizator imprezy Koxx Fighters 4, na którą złożą się [B]Międzynarodowe Zawody w Trialu Rowerowym[/B] punktowane do Pucharu Polski oraz [B]Wybory Miss Rabka-Zdrój 2011[/B], zaprezentowało właśnie teledysk, promujący dwudniową zabawę.

[VIMEO]25696795[/VIMEO]

[VIMEO]25593285[/VIMEO]

Obraz zrealizowało Studio AA Films czyli Adrian Smardz. Piosenkę wykonują: Erbeka - kompozytor utworu, Karolina Bzdyk - śpiew i Rafał Chrustek - gitary. Utwór zmiksował i zmasteringował Waldemar "WDK" Dańczak. W teledysku występuje Koxx Team czyli bracia Piotr i Paweł Reczkowie z Rabki-Zdroju.

Przypomnijmy, impreza Koxx Fighters 4, zaplanowana na 23 i 24 lipca, skierowana jest zarówno do mieszkańców uzdrowiska, jak i turystów. Organizatorowi - Stowarzyszeniu Lokomotywa - chodzi głównie o uatrakcyjnienie oferty sportowej i kulturalnej na terenie gminy oraz promocję Rabki. Dotychczasowe edycje, w latach 2006, 2007 i 2009, przyciągały jednorazowo od 4 do 6 tysięcy publiczności, brało w nich udział w sumie około 250 zawodników z kraju i zagranicy, wśród nich ścisła czołówka krajowa i europejska. - Chcemy trwale popularyzować trial rowerowy na terenie naszej gminy, z której pochodzą pomysłodawcy imprezy, bracia [B]Piotr i Paweł Reczkowie[/B], zawodnicy mogący poszczycić się największymi osiągnięciami w tej dyscyplinie sportu - piszą organizatorzy. - W tym roku postanowiliśmy promować zawody w innowacyjny sposób, dotąd nie zastosowany w naszej gminie przy organizacji tego typu imprezy sportowej. Nowością w promocji Koxx Fighters jest piosenka specjalnie skomponowana i nagrana na potrzeby imprezy. Jej premierowe wykonanie odbyło się 31 maja na terenie Rabkolandu na imprezie "Przedsiębiorcy Podhala Dzieciom". W tym samym dniu odbyła się jej premiera radiowa na antenie Radia Kraków.
Ta właśnie piosenka, utrzymana w konwencji hiphopowo-rockowej znalazła się na zaprezentowanym teledysku. Nowością w tym roku jest również włączenie do pracy przy organizacji imprezy wolontariuszy - uczniów rabczańskich szkół.

Rowerowemu szaleństwu towarzyszyć będą wybory [B]Miss Rabka-Zdrój 2011[/B] wraz ze specjalnym programem artystycznym, obejmującym m.in. pokazy mody uznanych projektantów, występy grup tanecznych, koncerty itp.

Ostatnie eliminacje do konkursu odbędą się już w najbliższy piątek, 1 lipca, o godz. 16 w Klubie Fitnessland przy ul.Podhalańskiej 4. Z tego i poprzednich castingów jurorzy wyłonią maksymalnie 20 dziewczyn, które pod kierunkiem instruktorki będą przygotowywały się do finału konkursu. Na castingi obowiązkowo należy zabrać obcisłe ubranie (bluzki sportowe, getry), żeby wyeksponować swoją sylwetkę oraz buty na szpilkach min. 12 cm (zabudowane). Niezbędne jest również podanie na miejscu podstawowych danych o swojej sylwetce (biust, talia, biodra i wzrost). Zgłoszenia można wysyłać mailowo na adres: lokomotywa.rabka@gmail.com lub wypełnić formularz na miejscu w trakcie trwania castingu.

Przypomnijmy, poprzedni konkurs z roku 2009 wygrała Agnieszka Kościelniak, która aktualnie jest drugą najpiękniejszą Polką w konkursie Miss Polonia. Droga do ogólnokrajowego sukcesu Agnieszki zaczęła się właśnie w Rabce.
Regulamin konkursu znajduje się na stronie [URL=http://koxxfighters.pl]koxxfighters.pl[/URL] Informacje pod numerem telefonu: 507 067 007.
Imprezie Koxx Fighters 4 patronuje portal malopolskaonline.pl.
Źródło www.rabka.pl, oprac. p/

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl