Aktualności
Dodano: Czwartek, 30 czerwca 2022 12:26

Most w Chrzanowie - gotowy

Pierwsi kierowcy przejadą przez nowy most na potoku Luszówka w Chrzanowie, w ciągu drogi DK79, w piątek 1 lipca 2022 r. Roboty wykonane zostały terminowo. Trwały pół roku.

Dodano: Środa, 29 czerwca 2022 06:39

Zbliża się Festiwal Gadafest

10 lat, 12. edycji, 3 before party (oczywiście te oficjalne), 5 małopolskich miejscowości, lokalizacje w parkach, na dachu, w altanach, w opuszczonej knajpie, w działającej pizzerii, w barze, w siedzibie rozgłośni radiowej, w klasztorze, w zajeździe, aż po dziedziniec zamku! 125 koncertów, niezliczona ilość warsztatów, wystaw i pokazów, jeszcze bardziej niezliczona ilość artystów, wolontariuszy, partnerów i oczywiście nieskończona ilość RADOŚCI - a to tylko jeden z kameralnych, aczkolwiek najbarwniejszych festiwali w Małopolsce - FESTIWAL GADAFEST!

Dodano: Poniedziałek, 27 czerwca 2022 08:47

Używany smartfon – gdzie kupić w Krakowie? (art. sponsorowany)

Duch ekologii i chęć efektywnego oszczędzania sprawiają, że w Krakowie coraz więcej osób decyduje się na zakup używanego telefonu. O dużym zainteresowaniu przesądza też fakt, że samo słowo „używany” postrzegane jest nieco inaczej niż jeszcze kilkanaście lat temu. Dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w tekście. W artykule zamieściliśmy wiele przydatnych informacji, dzięki którym zakup smartfona z drugiej ręki stanie się zdecydowanie łatwiejszy.

Dodano: Sobota, 25 czerwca 2022 12:15

Czy dziś zrobimy zakupy?

Czy 26 czerwca będziemy mogli zrobić zakupy? W roku 2022 niedziel podczas których będziemy mogli zrobić zakupy zaplanowano jedynie siedem.

Dodano: Piątek, 24 czerwca 2022 12:00

Rocznica wielkiego pożaru

Minął rok od tragicznego pożaru, który wybuchł w Nowej Białej na ulicy św. Katarzyny. Domy zapalały się jeden od drugiego. O tym, ile z nich udało się odbudować opowiada Krystyna Węglarz, sołtys wsi, w rozmowie z Moniką Parą-Miśkowiec z portalu podhale24.pl.

Dodano: Piątek, 24 czerwca 2022 09:34

Lajkonik harcował po Krakowie (wideo)

Wczoraj, tradycyjnie w oktawę Bożego Ciała barwny orszak włóczków i Tatarów prowadzony przez Lajkonika przemierzył Kraków.

Dodano: Piątek, 24 czerwca 2022 06:42

Parada Porsche (zdjęcia)

Ponad 100 sportowych modeli Porsche zebrało się na Placu Niepodległości, skąd wyruszyli na słowacką stronę Tatr. - Szukanie emocji w prowadzeniu samochodu. Prowadzenie samochodu nie tylko po to, żeby się przemieszczać z punktu A do B, ale żeby to była frajda sama w sobie - mówi o wspólnej pasji posiadania aut sportowych Wojciech Grzegorski.

Dodano: Środa, 22 czerwca 2022 11:07

Jak wybrać najlepszy catering dietetyczny w Krakowie? (art. sponsorowany)

Chcesz przejść na zdrową dietę, dzięki której zgubisz zbędne kilogramy? A może doskwiera Ci ciągły brak czasu, więc chciałbyś zlecić codzienne gotowanie komuś innemu? Zdecyduj się na catering dietetyczny, a na pewno nie pożałujesz tej decyzji. Podpowiadamy, jak wybrać najlepszą dla siebie dietę pudełkową w Krakowie.

Dodano: Wtorek, 21 czerwca 2022 06:21

Kolumna samochodów jechała górskiem szlakiem na Turbacz

Członkowie grupy "Otwórz oczy, patrz" współpracujący z portalem podhale24.pl byli świadkami, jak kolumna kilkunastu większych i mniejszych samochodów terenowych jechała zielonym szlakiem PTTK przez Sralówki w stronę Turbacza w Gorcach. Urząd Gminy Nowym Targu zamierza zareagować.

Dodano: Poniedziałek, 20 czerwca 2022 19:00

Nocny rajd po krakowskim Rynku (video)

Pędzący z ogromną prędkością kierowca Dacii Duster jeździł dziś w nocy po płycie Rynku Głównego, siejąc postrach wśród spacerujących osób i powodując ogromne zagrożenie.

Dodano: Piątek, 17 czerwca 2022 12:27

Płacili dwustuzłotowymi banknotami prezentowymi - odpowiedzą za oszustwo

Gdy dwóch młodych mężczyzn próbowało zapłacić w jednym ze sklepów w Jabłonce za zakupione produkty banknotem prezentowym z napisem "souvenir", czujny sprzedawca zorientował się, że nie jest to prawdziwy pieniądz i nie przyjął banknotu. Wcześniej mężczyznom ta "sztuczka" się udała.

Dodano: Czwartek, 16 czerwca 2022 23:00

Platforma Obywatelska dyskutuje w Łopusznej o dialogu bez agresji. "W życiu publicznym brakuje zrozumienia"

W Łopusznej rozpoczęła się dwudniowa konferencja Platformy Obywatelskiej „Myślenie według Tischnera”. Są posłowie, politycy, działacze, księża, publicyści i naukowcy. W piątek ma przyjechać prezes partii Donald Tusk.

Dodano: Czwartek, 16 czerwca 2022 07:05

Wojewoda zarządził kontrole we wszystkich domach pomocy społecznej w Małopolsce.

To pokłosie afery w Domu Pomocy Społecznej w Jordanowie prowadzonym przez siostry zakonne. Dziennikarskie śledztwo wykazało tam przypadki nieludzkiego traktowania podopiecznych - wiązanie do łóżek, zamykanie w klatce, bicie mopem.

Dodano: Wtorek, 14 czerwca 2022 09:38

Policjanci zlikwidowali nielegalną wytwórnię wyrobów tytoniowych (film)

Do policyjnego depozytu trafiły ponad 3 tony liści tytoniu i blisko 200 kilogramów krajanki tytoniu oraz dwie maszyny służące do krojenia liścia tytoniu, ujawnione na terenie powiatu proszowickiego i miechowskiego. 37-latek odpowiedzialny za przestępczy proceder został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Gdyby ten towar bez akcyzy trafił na rynek straty Skarbu Państwa sięgałyby dwóch milionów zł.

Dodano: Poniedziałek, 13 czerwca 2022 15:34

Trzej oskarżeni winni tragedii w Bukowinie Tatrzańskiej

Na półtora roku więzienia skazał Sąd Okręgowy w Nowym Sączu trzy osoby, właścicieli wypożyczalni nart i właściciela firmy budowlanej, oskarżonych w sprawie tragedii na Rusińskim Wierchu w Bukowinie Tatrzańskiej w 2020 roku, w której zginęły trzy osoby.

Strona 1 z 977« pierwsza | ‹ poprzednia | 1 2 3 4 5 ... | następna › | ostatnia »
Reklama
Reklama
WSB
Pod naszym patronatem
Dołącz do nas!
Reklama
Partnerzy malopolskaonline.pl