Aktualności
Poniedziałek, 29 stycznia 2018 10:43

Mieszkańcy Chełmca mogą już rejestrować pojazdy

Warszawski dostawca ogólnopolskiego programu CEPIK 2 – Pojazd usunął błędy w aplikacji, która od 2 stycznia uniemożliwiała mieszkańcom gminy Chełmiec rejestrowanie pojazdów w Starostwie Powiatowym w Nowym Sączu.
Problem pojawił się w związku z planem przekształcenia gminy Chełmiec w gminę miejsko-wiejską. Do programu wprowadzono słownik, uwzględniający tę zmianę. Gdy okazało się, że decyzja o nadaniu statusu miasta dla Chełmca została przesunięta w czasie, system blokował możliwość rejestracji pojazdów.

- Po naszych licznych interwencjach błąd w końcu udało się naprawić i system działa już poprawnie - mówi Tomasz Czerniec, dyrektor Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. - Zapraszamy do nas kierowców i jednocześnie przepraszamy za utrudnienia, na które nie mieliśmy wpływu.

Zainteresowani mogą rejestrować pojazdy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 do 15.00. Mogą umawiać wizytę telefonicznie (18 41 41 777) bądź za pośrednictwem zakładki "Cyfrowy urząd" na stronie www.nowosadecki.pl.

szel/

źródło: Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl