Allmedica
Aktualności
Poniedziałek, 25 lutego 2013 17:54

„EuroFerie 2013” zakończone

Zakończyły się ferie a wraz z nimi "EuroFerie 2013", czyli cykl zimowych imprez informacyjno-edukacyjnych Komisji Europejskiej w Polsce, zorganizowanych w 3 kurortach narciarskich: Krynicy Zdroju pod Jaworzyną (18-20.01.) Ustroniu, Stok Czantoria (08-10.02.) oraz Białce Tatrzańskiej, Stok Kotelnica (22-24.02.).
Podczas akcji dorośli, dzieci i młodzież zapoznali się z zagadnieniami Europejskiego Roku Obywateli 2013 oraz sposobami walki z kryzysem ekonomicznym w Europie. Z zaproszenia do edukacji poprzez zabawę na świeżym powietrzu oraz w namiocie sferycznym skorzystało łącznie kilka tysięcy osób.

Dużą popularnością cieszyła się strefa symulatorów skuterów śnieżnych oraz interaktywne gry narciarskie, dedykowane uczestnikom w wieku 8+. Strefa wyposażona w konsole i monitory LCD, gwarantowała uczestnikom wysoką skalę emocji i doskonałe przygotowywała do jazdy w naturalnych warunkach. Duże grono uczestników zgromadziła również strefa atrakcji i zabaw dla dzieci. Wspólna budowa europejskiego igloo, z mapą Europy i zaznaczonymi na niej państwami członkowskimi UE, koło fortuny sprawiły mnóstwo radości najmłodszym uczestnikom „EuroFerii 2013”. Wielu gości skorzystało z kącika foto w namiocie sferycznym, gdzie na bieżąco były drukowane pamiątkowe zdjęcia do rodzinnych albumów, wykonywane na tle specjalnie przygotowanej grafiki. Na uczestników poszczególnych konkursów czekała gorąca kawa, herbata oraz czekolada.

opr.s/

źródło: organizator

Wici
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Parada Smoków
Najczęściej czytane
Reklama
Bike
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl