Aktualności
Wtorek, 13 listopada 2018 20:13

Zwyrodnialcy okradli chore dziecko. Szuka ich policja

Dwóch mężczyzn w jednym ze sklepów w Oświęcimiu ukradło skarbonkę ze środkami, które miały być przeznaczone na leczenie chorego dziecka. Miejscowi stróże prawa publikują rysopis sprawców.

Chwila nieuwagi obsługi sklepu i skarbonka znajdująca się na sklepowej ladzie, zniknęła. A po prawdzie została skradziona przez dwóch mężczyzn, którzy nie wahali się okraść chore dziecko. Do żenującej kradzieży skarbonki, w której zbierane były środki na leczenie, doszło 7 listopada w jednym ze sklepów na ulicy Dąbrowskiego w Oświęcimiu.

Sprawców tej godnej potępienia kradzieży bada oświęcimska policja. Stróże prawa podają rysopisy poszukiwanych mężczyzn. Obaj to młodzi mężczyźni w wieku około 20 lat, włosy ciemne, bardzo krótko ścięte. Jeden miał bluzę z kapturem koloru turkusowego, natomiast drugi bluzę dresową koloru szarego oraz ciemny bezrękawnik.

- Świadkowie zdarzenia lub osoby, które posiadają informację mogące pomóc w identyfikacji sprawców proszone są o kontakt z oświęcimską Policją pod numer 33 847 52 80. Zapewniamy anonimowość – apelują oświęcimscy policjanci.
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl