Kopalnia
Aktualności
Czwartek, 7 marca 2013 13:43

Zmiany w organizacji ruchu - ul. Jasnogórska

Prace rozpoczną się w piątek, 8 marca od godz. 22 i potrwają do 10 marca. Odbędzie się asfaltowanie zachodniej jezdni ul. Jasnogórskiej oraz betonowanie nowo budowanej estakady. Przewidziana jest zmiana organizacji ruchu.
Jezdnia prowadząca od Olkusza w kierunku centrum zostanie zamknięta na odcinku od ul. Chełmońskiego do skrzyżowania z ul. Sosnowiecka włącznie.

Ruch w kierunku Olkusza będzie się odbywał się jak obecnie, jednym pasem ruchu. Zostaną wyznaczone dwie trasy objazdowe: z drogi krajowej 94 w Modlnicy przez węzeł Modlnica do węzła Radzikowskiego a dalej ulicami Pasternik i Radzikowskiego oraz druga ze skrzyżowania ul. Jasnogórska i Gaik oraz ulic Chełmońskiego, Sosnowieckiej i Na Polach, dla pojazdów o masie do 7 ton ulicami: Ojcowską i Radzikowskiego. Linie 210 i 230 w kierunku Bronowic Małych będą kursowały przez ul. Ojcowską i ul. Radzikowskiego. Na trasie objazdowej autobusy 210 i 230 zatrzymają się wyłącznie na przystanku "Ojcowska", natomiast przystanek "Jasnogórska" zostanie zawieszony.

/ab

źródło: krakow.naszemiasto.pl

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Kopalnia
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl