Aktualności
Czwartek, 21 września 2017 11:50

Zmiana organizacji ruchu w Czajowicach na dk 94 (odcinek Kraków – Olkusz)

W poniedziałek 25.09.2017 r. o godz. 11:00 zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu w Czajowicach na dk 94 ( odcinek Kraków – Olkusz ), w związku z przebudową skrzyżowania, na odcinku od km 317+643 do km 317+910. Zostanie zawężona jezdnia po stronie prawej, przy skrzyżowaniu z drogą powiatową i ograniczenie prędkości do 40 km/godz.
25 września przekazany zostanie plac budowy. W ramach przebudowy skrzyżowania remontowana będzie nawierzchnia, wybudowane zostaną chodniki prawo i lewostronne na odcinkach 200 metrowych oraz zatok autobusowych w kierunku Olkusza i Krakowa, przebudowane zostaną zjazdy indywidualne, kanalizacja deszczowa i infrastruktura techniczna. Powstanie lewoskręt w kierunku drogi powiatowej i wyspa z przejściem dla pieszych, poprawiona zostanie geometria skrzyżowania. Przebudowa realizowana będzie w ramach Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych do połowy grudnia 2017 r.

Jeżeli będą intensywne opady deszczu rozpoczęcie prac i zmiana organizacji ruchu zostaną przesunięte na inny termin, ponieważ przebudowa rozpocznie się od prac ziemnych przy kanalizacji deszczowej.

opr.s/

źródło: GDDKiA w Krakowie

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl