Aktualności
Poniedziałek, 3 grudnia 2018 15:55

Zimowe Dzień Dobry ICE Kraków

Jedenasta odsłona Dzień Dobry ICE Kraków już 15 grudnia od godz. 10.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków! Czy wiecie, że krakowskie szopkarstwo zostało wpisane na listę niematerialnego Dziedzictwa UNESCO? Właśnie dlatego mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego – każdy z Was będzie się mógł poczuć jak prawdziwy szopkarz podczas warsztatów budowania szopki. A na finał, w samo południe... bajka-niespodzianka
Dzień Dobry ICE Kraków to cztery godziny wyśmienitej zabawy.
Skrząca się kolorami szopka krakowska wprowadzi nas w atmosferę najradośniejszych świąt w roku. Wzorowana na architekturze Wawelu i innych najważniejszych zabytków miasta szopka krakowska to jedna z najpiękniejszych tradycji i symbol naszego miasta. W Krakowie trudno wyobrazić sobie Boże Narodzenie bez niej.

Od godz. 10.00 do 14.00 Centrum Kongresowe zmienia się w ogromny plac zabaw, na którym prowadzone są zajęcia m.in. z tańca współczesnego czy baletu; można też poznać tajniki sztuki teatralnej. To wydarzenie, które daje całym rodzinom doskonały pretekst do wspólnego wyjścia i ciekawego spędzania czasu. Na najmłodszych uczestników czekają pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków.

Wśród wielu innych atrakcji wymieńmy malowanie twarzy, warsztaty historyczne Historyland oraz doświadczenia chemiczne Chemical World, naukę tańca prowadzoną przez Egurrola Dance Studio, warsztaty designu czy kulinarne.

Jest to także wspaniała okazja do zwiedzenia Centrum Kongresowego ICE Kraków, a nasi goście zobaczą m.in.: wybrane sale, garderoby, reżyserki, kabiny do tłumaczeń symultanicznych i przeszklone foyer z widokiem na Wawel.

Zimowe Dzień Dobry ICE Kraków już 15 grudnia w godz. 10.00-14.00.
Na spotkanie w Centrum Kongresowym ICE Kraków zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości. Wstęp bezpłatny.

Wejściówki obowiązujące na pokaz filmowy dostępne będą od 3 grudnia 2018 roku na
https://evenea.pl/.

Na wydarzenie zaprasza Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

źródło: Tomasz Cichocki i materiały prasowe organizatorów

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Groteska
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl