Golemo
Aktualności
Piątek, 4 lipca 2014 19:39

Zgrupowanie Miss Polonia w Osadzie Czorsztyńskiej (zdjęcia)

Trwają przygotowania do kolejnej edycji Zakopane Fashion- Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2014. Wybory najpiękniejszej dziewczyny w Małopolsce odbędą się 19 lipca w Zakopanem. Finalistki konkursu mają już za sobą pierwsze trzydniowe zgrupowanie w Osadzie Turystycznej Czorsztyn.
Wyłoniona na podstawie etapów regionalnych i castingów 18-osoba grupa finalistek tegorocznego etapu wojewódzkiego konkursu Miss Polonia w Małopolsce przygotowywała się do wielkiego finału w otoczeniu zabytkowych, dziewiętnastowiecznych willi, usytuowanych na malowniczym półwyspie Stylchyn, nad brzegiem Jeziora Czorsztyńskiego.

Osada za sprawą wielu zmian wprowadzonych przez Józefa Zboźnia - nowego szefa, przeżywa odrodzenie. Z jednej strony piękne Małopolanki odpoczęły, korzystały bez ograniczeń z pełnej oferty hotelu i poznały nowe miejsce na mapie Małopolski, z drugiej mogły ciężko pracować nad przygotowaniami do finału, który odbędzie się już w sobotę 19 lipca w Hotelu Mercure Zakopane Kasprowy o godz. 19.00, a organizowany jest przez PARA Fashion - Biuro Miss Polonia w Małopolsce.

A pracy było mnóstwo. Niekończące się próby choreograficzne, przymiarki kolekcji, sesje zdjęciowe, nagranie materiału filmowego i ćwiczenie autoprezentacji to tylko część napiętego harmonogramu zgrupowania z Osadzie Czorsztyńskiej. Jednak oprócz pracy udało stworzyć się również niepowtarzalny klimat, dzięki któremu wśród finalistek wytworzyła się więź, a wspomnienia z pewnością pozostaną w pamięci na długie lata. Cały czas trwa głosowanie na Miss Polonia Województwa Małopolskiego Internetu 2014. Wszystkie finalistki można zobaczyć na stronie organizatora: www.parafashion.pl.

Miss Polonia Małopolski odbywa się pod patronatem MalopolskaOnline.pl

W galerii kolorowy reportaż ze zgrupowania autorstwa Sebastiana Mikity oraz autorskie spojrzenie na ten pobyt w czarno - białym ujęciu Artura Jankowskiego.

Źródło: materiały prasowe, oprac. r./
Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl