Golemo
Aktualności
Wtorek, 14 stycznia 2014 16:35

Zarzuty zabójstwa po śmierci 31-letniego zakopiańczyka

Prokuratura Rejonowa w Nowym Targu podstawiła zarzuty udziału w zabójstwie 43-letniemu mężczyźnie i 33-letniej kobiecie, mieszkańcom Rabki-Zdroju, którzy - jak wynika z dotychczasowych ustaleń - pobili na śmierć 31-letniego mieszkańca Zakopanego.
W niedzielę rano zwłoki mężczyzny znaleziono na terenie niezamieszkałej posesji przy ulicy Słowackiego w Rabce-Zdroju. Miał liczne obrażenia głowy. Sekcja zwłok wykazała, że był kopany i bity po głowie niezidentyfikowanym przedmiotem. Śmierć nastąpiła w wyniku uszkodzenia mózgu.

Do zabójstwa doszło w środowisku osób nadużywających alkoholu. Zarówno napastnicy, jak i ich ofiara, pili wcześniej alkohol w pustostanie na terenie którego doszło do zbrodni. Prokuratura nie ujawnia motywu zabójstwa. - Motyw, jeżeli był, to był błahy - mówi zastępca Prokuratora Rejonowego w Nowym Targu Zbigniew Gabryś. Prokuratura wystąpiła o areszt dla obu podejrzanych. Trzecia z zatrzymanych w niedzielę osób została zwolniona. Zdaniem prokuratury, osoba ta nie miała żadnego związku z morderstwem.

r/

źródło: Podhale24.pl

Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Koronawirus
Najczęściej czytane
Reklama
Bajania
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl