Golemo
Aktualności
Środa, 28 października 2020 10:51

Zaplecze socjalne w nowoczesnej odsłonie (art. sponsorowany)

Zaplecze socjalne to jeden z ważniejszych warunków, jakie powinniśmy zapewnić naszym pracownikom na miejscu pracy. O ile w budynku dosyć łatwo jest wygospodarować potrzebną przestrzeń, o tyle jeśli chodzi o pracę w terenie, należy sięgnąć po wyspecjalizowane rozwiązania. Takimi rozwiązaniami z pewnością są kontenery socjalne.
Kontenery socjalne nie są niczym nowym, jednak w ostatnich latach producenci tych tymczasowych zabudowań dostarczają na rynek produkty wysokiej jakości, które w stanie są spełnić najwyższe oczekiwania. Czym wyróżniają się nowoczesne kontenery socjalne?

Praca przez cały rok
W przypadku pracy w terenie duże znaczenie ma funkcjonalność. Nowoczesne kontenery powinny być możliwe do wykorzystania także w trudnych warunkach pogodowych. I tak, kontenery, które znajdziemy na rynku, na przykład u producenta MasterTec, wyposażone są w ogrzewanie, izolację termiczną, instalacje wodne i elektryczne, a także w razie potrzeby, klimatyzację. To sprawia, że niezależnie od pogody, kontenery mogą spełniać swoje zadanie przez cały rok.


Źródło: Mastertec


Kontener socjalny XXI wieku
Kontenery socjalne mogą pełnić funkcję szatni, stołówki, pokoju do odpoczynku czy przenośnego biura. Możemy zaprojektować nasze kontenery samodzielnie, uwzględniając wszystkie nasze potrzeby i wymagania. Producent kontenerów może pomóc nam w stworzeniu indywidualnego projektu, uwzględniającego wybór materiałów, mebli, oświetlenia czy nawet pojawienie się ścianek działowych, które skutecznie oddzielą poszczególne pomieszczenia w kontenerze. Możliwe jest również łączenie takich konstrukcji w moduły, dzięki czemu będziemy posiadać tyle metrażu, ile jest to niezbędne. Nowoczesne kontenery mogą także zostać wyposażone w systemy antywłamaniowe, co chroni je przed próbami kradzieży.


Źródło: Mastertec


Gdzie sprawdzą się kontenery socjalne?
Kontenery socjalne mają dwie bardzo ważne zalety: po pierwsze w krótkim czasie możemy zamówić i uzyskać pożądane wsparcie w biznesie, w postaci kontenerów, a po drugie są one mobilne, więc mogą się z nami przenosić z miejsca na miejsce. Z tego też względu sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne są szybkie i funkcjonalne rozwiązania. Kontenery socjalne wykorzystywane są na placach budowy, na terenach festiwali i masowych imprez, jako schronienie dla osób w potrzebie, a także dla osób, które szukają ciekawych rozwiązań w mieszkalnictwie – zastosowań może być tyle, co pomysłów. Warto zatem przejrzeć oferty najlepszych polskich producentów i wyposażyć się w swój własny kontener.
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl