Aktualności
Czwartek, 27 lutego 2014 20:46

Zakopane wita olimpijczyków (zdjęcia)

Podczas czwartkowej sesji Rady Miasta Zakopane miało miejsce uroczyste powitanie medalistów olimpijskich z Sochi - Konrada Niedźwiedzkiego i Katarzyny Bachledy-Curuś, który towarzyszył trener Krzysztof Niedźwiedzki.
- Trzeba przyznać, że mocno narozrabialiście, oczywiście pozytywnie – mówił burmistrz Janusz Majcher. - Dzięki wam i waszym medalom - złotym Zbigniewa Bródki, srebrnym drużyny kobiet w panczenach i brązowym drużyny mężczyzn w panczenach, mamy ogromny powód do dumy i radości. Dziękujemy wam za to – dodał.

W imieniu radnych list gratulacyjny odczytał przewodniczący Jerzy Zacharko. Burmistrz Janusz Majcher dziękując za sportowe emocje, których dostarczyli nam łyżwiarze zapewniał, że po wstępnych rozmowach z premierem, władzami województwa i powiatu zapadła decyzja, że tor lodowy w Zakopanem zostanie przykryty dachem, co pozwoli panczenistom na treningi w kraju.

Gratulacje od Rady Miasta Zakopane za wychowanie olimpijczyków odebrała również dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem Barbara Sobańska.

rk-w/ zdjęcia Piotr Korczak

źródło: Podhale24

Reklama
galeria zdjęć
komentarze
Reklama
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl