Golemo
Aktualności
Niedziela, 14 lipca 2013 19:21

Zakopane Fashion - Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2013

ZAKOPANE. W sobotę w hotelu Mercure Kasprowy odbędą się wybory Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2013. Prawie 20 najpiękniejszych dziewcząt z województwa walczyć będą o prawo do udziału w ćwierćfinale konkursu Miss Polonia.
Wojewódzka gala finałowa odbędzie się w Zakopanem już 20 lipca o godz. 19.00, a połączona będzie z czwartą edycją Zakopane Fashion. Patronat honorowy nad imprezą objął burmistrz miasta Janusz Majcher.

Podczas gali wybrane zostaną trzy laureatki (miss, I i II vice miss), które dalej reprezentować będą Małopolskę w ogólnopolskich ćwierć i półfinałach konkursu Miss Polonia. Swoją miss wybierze również zgromadzona publiczność w hotelu Mercure Kasprowy. Ważny głos w etapie wojewódzkim mają również internauci. Na stronie www.parafashion.pl można zobaczyć wszystkie finalistki i dokonać wyboru Miss Polonia Województwa Małopolskiego Internetu 2013, która w nagrodę otrzyma także awans do dalszego etapu tegorocznej edycji tego prestiżowego konkursu piękności w naszym kraju.

Do finału wojewódzkiego Miss Polonia Województwa Małopolskiego 2013 zakwalifikowane zostały (zgodnie z numerami startowymi):
1. Katarzyna Kruszecka z Wadowic
2. Justyna Kukiełka z Krakowa
3. Dorota Misiuro z Tuchowa (powiat tarnowski)
4. Katarzyna Czyż z Dominikowic (powiat gorlicki)
5. Patrycja Gruszka z Czarnego Dunajca (powiat nowotarski)
6. Sabina Zygadło z Nowego Sącza
7. Ewelina Łojas z Zakopanego
8. Faustyna Kozioł z Lipin (powiat dąbrowski)
9. Emilia Kamińska z Nowego Sącza
10. Małgorzata Juwa z Tarnowa
11. Kaja Wróbel z Nowego Targu
12. Anna Kaczor z Nowego Sącza
13. Adrianna Mazur z Tarnowa
14. Justyna Stołowska z Nowego Targu
15. Maria Wider z Wadowic
16. Anna Drabik z Krakowa
17. Natalia Jędrasik z Tarnowa
18. Kinga Wojtas z Zabrzeży (powiat nowosądecki)
19. Anna Marszałek z Krakowa

Impreza przebiegać będzie pod hasłem Zakopane Fashion. Tego wieczoru prezentowane będą stroje autorstwa Moniki Błażusiak, stypendystki Ministra Kultury i Sztuki. Pochodząca z Nowego Targu projektantka zastała wyróżniona m. in. w konkursie Na Najlepszego Studenta RP - Studencki Nobel 2011. Jest laureatką wielu nagród w konkursach modowych - w tym Nagrody Mediów w XIX Międzynarodowym Konkursie Złota Nitka 2011 oraz głównej nagrody w konkursie Gryf Fashion Show 2011. Prezentowała swoją kolekcję podczas Off Out of Schedule w ramach FashionPhilospohy Fashion Week Poland 2011.

Podczas Zakopane Fashion 2013 będzie można zobaczyć ponad 40 projektów Moniki Błażusiak - kolekcje zimowe i letnie.

mat. prasowe, opr. s/ zdj. Piotr Szałański
Reklama
komentarze
Reklama
Reklama
Najczęściej czytane
Pod naszym patronatem
Partnerzy malopolskaonline.pl